Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2023 - AYT Sayısal Canlı Kurs Paketi

Ders Saati 346 Saat
Eğitim Süresi 8 ay
Kullanım/Kurs Başlangıcı 23.08.2022
Kullanım/Kurs Bitişi 30.06.2024

Canlı eğitimler başlamadan Yüksek kalite size özel olarak hazırlanmış 4K video eğitimler ile güçlü bir temel atın. Ücretsiz yaz kursuna kayıt olun ve eğitim paketlerinizi canlı dersler başlayana dek dilediğiniz zaman iptal etme hakkına sahip olun.  Dijital ya da online eğitim adı altında kayıttan eğitim almayın. Öğretmenlerinizle konuşabildiğiniz, soru sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimini yaşayın. 

 

 • SAYISAL öğrencileri için 2023 eğitim-öğretim yılı AYT Sayısal Canlı Kurs paketimiz 346 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır.

 

 • Dijital ve online eğitim adı altında kayıttan video eğitim değil, öğretmenlerinizle bire bir konuşabildiğiniz, onlara rahatlıkla sorular sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimi yaşayın. 

 

 • PUANEĞİTİM.com’da fiziksel kurs merkezlerinde olduğu gibi öğretmen, öğrenciyle bire bir etkileşim kurarak dersleri CANLI işler. 

 

 • PUANEĞİTİM.com’u fiziksel kurstan ayıran en önemli şey, fiziksel kursa gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz aracılığıyla dilediğiniz her yerden CANLI derslere ulaşabilmenizdir. Üstelik katılamadığınız canlı dersleri, uygun olduğunuz bir zaman diliminde ve ortamda “ÇALIŞMA ODASI” bölümüne girerek dilediğiniz kadar izleyebilirsi­niz. 

 

 • Dijital bir kurs olmanın avantajıyla puanegitim.com’un eğitmen kadrosu, Türkiye’nin farklı şehirlerinde ikamet eden deneyimli ve başarılı öğretmenlerden oluşur. 

 

 • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla puanegitim.com’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 

 

 • Herhangi bir öğrencinin bir yıllık sınava hazırlık sürecinde haftada 4 gün olmak üzere top­lamda en az 156 gün fiziksel kursa gitmesi gerekmektedir. Kursa gittiği her gün ulaşım için ortalama 2 saat kaybeden öğrencinin yıllık zaman kaybı yaklaşık 312 saattir. Günlük orta­lama 4 saat verimli ders çalışabildiği düşünülürse bir öğrenci puanegitim.com.com sayesinde 78 verimli ders çalışma günü kazanır. 

 

 • Bunların yanı sıra fiziksel kursa giden bir öğrenci, sınava hazırlık süreci boyunca yaklaşık 156 kez dışarda yemek yiyecektir ve 312 kez (git-gel) ulaşım aracı kullanacaktır. Bu veriler değerlendirildiğinde bir öğrencinin sadece bir yıllık yol ve yemek masrafı ortalama olarak “346 Saatlik Puan Eğitim AYT Sayısal Canlı Kurs Paketi” ile eş değer olacaktır.
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 23 Ağustos 2022
Bitiş Tarihi 30 Haziran 2024

“Yıldız Öğretmenler”den 346 saat/8 ay canlı ders 

Kaçırılan dersleri sınırsız izleme olanağı 

Özel olarak stüdyoda hazırlanmış 4K kalite tüm derslerden takviye eğitimler 

Puan Yayınlarından adresinize gönderilecek “AYT SAYISAL Konu Anlatım, Soru Bankası, Deneme Sınavı ve Yaprak Test” ten oluşan “Sınava Hazırlık Seti” (36 Parça) 

Sınav takvimine göre adresinize ücretsiz olarak kargolanacak 10 adet deneme sınavı (Periyodik olarak) 

Deneme sınav sonuçlarınıza göre oluşturulacak 1 adet ücretsiz “Kişiye Özel Kitap”

“Sınav Koçum” ve “Veli Bilgilendirme Sistemi” 

“7/24 Siz Sorun Biz Çözelim”- KUNDUZ Uygulaması 

Hızlı Okuma Kursu (Dünyanın en iyi hızlı okuma sistemi Superead, PUANEĞİTİM.com’da) ve canlı seminerler

 • P-DİF

P-DİF, her yaprağının ön yüzü kök bilgilerden, arka yüzü ise kök bilgilere bağlı model sorulardan oluşan özel bir çalışmadır.

Kök bilgi: Öğrencinin ihtiyacı olan temel bilgilerdir. Her bir konu kazanım kazanım “kök bilgi” şeklinde hücrelere ayrılmıştır.

Model Soru: Ön sayfadaki kök bilgilere hakimiyeti geliştiren o konuyla uyumlu kazanım testleridir.

Sıra Sende: Kök bilgilerle hücrelendirilmiş her ünitenin/bölümün sonunda bulunan tarama niteliğindeki çoklu kazanım testleridir.

Referanslama: Bu bölümdeki her sorunun altına yazılan kök bilgi referansı ile konunun öğrenilip öğrenilmediği değerlendirilir. Ayrıca bu referanslama, çözülemeyen sorunun çözülmesine kolaylık sağlar.

Çek kopar: Kullanım kolaylığı olması yönüyle P-DİF’teki her yaprak ile her fasikül çek kopar olarak hazırlanmıştır. Böylelikle yaprak yaprak veya fasikül fasikül olarak taşınarak

kullanılabilir.

Rehberlik Fasikülü: TYT-AYT P-DİF kitaplarındaki Rehberlik Fasikülü, 12. Sınıf öğrencilerinin sınava hazırlık sürecinde karşılarına çıkabilecek soru ve sorunlara yönelik çözüm önerileri, çalışma programları ve motive edici hikâyelerin yer aldığı bölümdür.

 

 • GÜÇ SERİSİ SORU BANKASI

Tamamı görsel okuma, tablo-grafik yorumlama ve analitik düşünme temelli günlük yaşam becerilerinden oluşan soru bankalarıdır.

 

P-DİF ile tam uyumlu: Güç Serisi Soru Bankaları, P-DİF’te yer alan konu ve kazanım dağılımına bire bir uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle P-DİF’te işlenilen konuya karşılık gelen yeni nesil sorular Güç Serisi Soru Bankalarından çözülebilir.

ÇOKLU KAZANIM TESTLERİ İLE EKSİKLERİNİ GÖR: Her ünite ve bölüm sonunda yer alan, konuların tamamını kapsayan ve nitelikli yeni nesil sorulardan oluşan tarama testleri ile öğrencinin konulara hâkimiyeti tespit edilir.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME TABLOSU: Her ünite veya bölüm sonunda yer alan

ve basit bir formül ile başarı yüzdesi hesaplanabilen sistematik tablodur. Öğrenci bu tabloyu kullanarak ilgili bölümdeki başarı oranını görür ve kendini değerlendirir.

İSTER SORU BANKASI İSTER YAPRAK TEST: Çek-koparlı yapısı sayesinde kitap

taşıma zahmetinden kurtarır. Ayrıca yaprak test formatında kullanılabilmesi için her bir test bir yaprağa denk gelecek şekilde tasarlanmıştır.

 • YAPRAK TEST

P-DİF’ teki bütün konulara karşılık gelecek şekilde hazırlanan konu kavrama testleridir.

MOBİL OPTİK İLE TÜRKİYE GENELİ SONUÇLAR CEPTE: 

Her bir testte bulunan mobil optik ile öğrencilerin;

• Sınıf, İlçe, İl ve Türkiye Geneli Puan Sıralamasına,

• Kazanım/Konu Bazlı Doğru-Yanlış Sayısına ve Net Ortalamasına,

• Soru Analizlerine,

• İşaretlenen Soruların Hangi Oranda Doğru ve Yanlış Olduğunu Gösteren Sütun ve Pasta Grafiklerine,

• Başarı Filtresini Uygulayarak Genel Değerlendirmesine ulaşabilirsiniz.

Deneme Sınavlarımız ve Kişiye Özel Kitap

2023 CANLI AYT SAYISAL KURSU’nda 10 TYT ve 10 AYT olmak üzere 20 deneme sınavı bulunmaktadır. Denemeler, size belirteceğimiz sınav takvimine göre kargo ile adresinize gönderilecektir. Deneme sonucunuzu sanal optik ile sistemimize yüklediğinizde Türkiye Geneli Sınav sonucunuz oluşacaktır. İlk 3 denemenin (TYT ve AYT) sonucuna göre bir tane paketinize dahil 300 sayfalık “Kişiye Özel Kitap” renkli baskı olarak ÜCRETSİZ gönderilecektir. Takip eden her üç denemede bir ücreti karşılığında (opsiyonel) "Kişiye Özel Kitabı"nız gönderilmeye devam eder.

Sınav Koçum ve Veli Bilgilendirme Sistemi

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Veli Bilgilendirme Sistemi”, öğrencinin derse girip girmediğini, ödevlerini düzenli yapıp yapma­dığını ve deneme sonuçlarına göre başarı grafiğini velisi ile paylaştığımız bir sistemdir. Öğren­cimiz “Velime Bilgi Ver!” bölümünü doldurduğu takdirde, veliye düzenli olarak bilgilendirme mesajı gidecektir. Ayrıca velilerimiz, eğitim koordinatörlerimizden öğrencilerinin gelişimi ile ilgili bilgi talep edebilir ve onlarla canlı görüşme sağlayabilirler.

“7/24 Siz Sorun Biz Çözelim”- KUNDUZ Uygulaması 

Kunduz, Sorularınıza bire-bir uzman eğitmenlerden dakikalar içinde çözüm aldığınız, Detaylı konu anlatım videoları, deneme soruları ve testlere erişebildiğiniz bir eğitim uygulamasıdır. Bu sayede saat kaç olursa olsun çözemediğiniz bir soruyu eğitmenlere sorabiliyor ve dakikalar içinde çözümüne ulaşabiliyorsunuz. Dahası, anlamadığınız çözümler için tekrar çözüm talep edebiliyorsunuz. Kunduz, sürekli yanınızda bir eğitmen hissi yaratır ve motivasyonunuz düşmeden verimli çalışmanızı sağlar.

Online Eğitim (İnteraktif Deneyim)

İşinin uzmanı olan ve mesleğini çok seven tecrübeli öğretmen kadromuz, dünyanın en gelişmiş uzaktan eğitim sistemi olan Zoom Uygulaması üzerinden sunacağı canlı derslerle öğrencileri­mize interaktif ders olanağı sağlayacaktır. Bu sistemle öğrenciler ve öğretmenler ders esna­sında birbirleriyle anlık etkileşimde bulunabilecek ve soru-cevap alışverişi yapabileceklerdir.

Offline Eğitim (Ders Kaçırmak Tarihte Kaldı)

Yapılan tüm canlı derslerin kayıtları saatler içinde çalışma odasına yüklenir ve öğrencilerimiz kaçırdıkları dersleri istediği zaman rahatlıkla izleyebilir. Bu kayıtlar, hızla birikecek ve zamanla çok değerli bir dijital ders kütüphanesi oluşturacaktır.

4K (Kaliteli-Kapsamlı-Kusursuz-Kesintisiz) Eğitim Videoları

Şimdiye kadar uzaktan eğitimde kullanılan en iyi ve en gelişmiş teknoloji olan 4K ve çift katmanlı çekim tekniği, gündelik hayata en yakın formatta, özel olarak hazırlanmış stüdyomuzda yapılan çekimler ile yüksek kaliteli ders deneyimi sunar. Sınırsız depolama alanı ve sanal sunucuları sayesinde, videolara erişimde bekleme veya görüntü donması gibi sorunlar yaşanmaz. 

NOT: İnternet sağlayıcınızdan kaynaklanan problemlerden puanegitim.com sorulu değildir.

İstatistikler

Öğrencilerimizin, katıldığı deneme sınavlarını, konu tarama testlerini ve izlediği tüm dersleri zaman ve puan bazında görüntüleyebileceği kendisine özel istatistik bölümü, kendi gelişimini rahatça takip edebileceği bir modül olarak bireysel farkındalığını artıracaktır.

Canlı Yayın Uygulaması

Zoom, dilediğiniz her yerden bağımsız olarak sanal toplantılar ve uzaktan eğitim gerçekleştirmenizi sağlayan bir platformdur. Özellikle mobil cihazlardan da erişim imkânı ile dünya üzerinde en çok kullanılan sanal sınıf uygulamasıdır. Bu sayede sadece video eğitimlerini değil, canlı dersleri de dilediğiniz her yerden rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Hızlı Okuma Paketi

SUPEREAD.com ile yaptığımız iş birliği ile öğrencilerimizin başarısını artırmayı planlıyoruz. “Hızlı Okuma Modülü (Superead)” ile okumayı çok seven, bunu daha hızlı ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimiz, dünyanın en nitelikli hızlı okuma eğitmenleri tarafından hazırlanmış video eğitimler ile okuma ve anlama hızlarını çok kısa sürede geliştirebilecekler.  Modül içerisinde; video eğitimler,100’den fazla e-kitap ve onlarca egzersiz yer almaktadır.

 • Fizik – 60 saat (Nurhan Efendi)
 • Kimya – 52 saat (Beyza Erzurumluoğlu)
 • Biyoloji – 64 saat (Sinem Dağ)
 • Matematik – 80 saat (Hakan Uzel)
 • Geometri - 90 saat (Hakan Uzel)

 

Toplam 346 Saat

Çarşamba -Perşembe: 19:30-23:30

Cuma: 19:30-21:30

Pazar: 10:00-13:00

Büşra Selin Dörtköy

Her şey sizde bitiyor... 23.04.2022

Eğitimi aldım ve memnunum. Kurs alayım ve çalışmadan bilgiler beynime yerleşsin gibi bir düşünceniz varsa tabi ki sonuç alamazsınız. Her şey baştan sona düşünülmüş ve sunulmuş. Yapmamız gereken tek şey bize özel yapılan programı uygulamak ve dersleri kaçırmadan izlemek. İhtiyacım olan her şey tek pakette, hocalar inanılmaz akıcı anlatıyor ve sıkılmadan dinleyebiliyorum. Sadece kitaplar daha erken gelseydi benim için daha iyi olacaktı ama dersler başlayana kadar video dersleri izleyip kendi kitaplarımdan soru çözüyorum şimdilik.


Burak İşbilir

İçime sindi 26.04.2022

Sıfırdan başlatan ve sınava zirvede girmenizi sağlayan bir kurs olmuş, her şey tam istediğim gibi, çok içime sindi ne yalan söyleyim. Benim için en önemlisi almadan önceki ilginin aldıktan sonra da devam etmesi. Çoğu eğitim kurumları almadan önce sizinle ilgilenip sonrasında asla muhatap olmuyor. Herkese tavsiye ediyorum, emeğinize sağlık.


Berk Kaygısız

Bakalım 30.04.2022

Ne kadar çabalarsam çabalayım yolun hep başındayım ve yerimde sayıyorum gibi hissediyordum. TYT'yi kendi imkanlarımla hallettim ama AYT'yi nasıl halledeceğim konusunda endişelerim vardı. Örgün bir kursa gidip yolda vakit kaybetmek istemediğim için internetten araştırmaya başladım ve sizi buldum. Yorumlar, ilgi ve akaka, eğitmenler ve içerik çok ilgimi çekti. Şu an her şey yolunda umarım dönem sonunda da memnuniyetim değişmez.


Gülfatma Durmuş

Benim artık umudum var :) 03.05.2022

Bayram ziyaretine akrabamıza gittiğimizde kızlarının odada ders çalıştığını ve dersini bitirmeden gelemeyeceğini söylediler. Ben de sınava hazırlandığım için nasıl gidiyor diye sormaya yanına gittiğimde tanıştım sizinle. Birkaç video dersi beraber izledik ve en son gördüğümdeki endişeli halinden eser yoktu. Ailesi annemlere süreç ve işleyiş hakkında bilgi verdi ve eve gelir gelmez aldık. Bayramdan sonraki ilk gün de arayıp rehberlik desteği verdiler zaten.


Hilal Ataç

Düzenli sıralı işleyiş 28.05.2022

Bu platform bana hem zaman açısından hem de maddi açıdan çok büyük bir avantaj sağladı. Daha öncesinde dershaneye ve özel okula kaydoldum fakat bu aldığım kursun yarısı kadar etkisi olmadı bana.


Gülizar Aydın

Sadece Sayısal 13.08.2022

Sadece sayısal konusunda sorunum vardı. Tyt gayet iyi yapabiliyorum ancak AYT Sayısal konusunda sorularımı yetiştiremiyorum. Doldurduğum form sayesinde arandım.Döneme 23ünde başlayacağız


Bahar Koç

AYT dersleri artık hiç zor değil!!!! 10.09.2022

yaz ayında ösym kampına katıldım sonrasında deneme derslerine girdim. çok beğendim. tyt konularını geçen sene hallettiğim için sadece ayt paketini aldım. Hakan hocanın matemetik ve geometri derslerini çok iyi anlıyorum. iyik,i Puannnn


Sude çakıbey

Tıp kazanacağım 28.08.2022

bu sene 50 binden mezuna bıraktım çünkü hedefim ilk 20 bine girmek. Geçen sene çok sıkı hazırlanmış olmama rağmen nedenini bilmediğim bi şekilde başaramamıştım. sınav koçuyla görüştükten sonra eksik noktalarımı belirleyip ona özel bir program hazırladık. Sizlere güveniyorum inşallah bu sene kazanacağım


müge coşkun

kazanmayı garantileyeceğim 01.09.2022

11.sınıfım bu seneden ayt konularını bitirip seneye soru çözümleriyle deneme sınavlarıyla sınava hazırlanacağım


burcu epcim

sınav koçu 04.09.2022

çok stresli bir süreç mezunum ve başarabileceğime olan güvenimi tam kaybetmişken puan eğitimle tanıştım, başaracağım


bengisu özmen

etkili 08.09.2022

12.sınıfım mezuna kalma korkusu yaşıyorum ama hocalar çok iyi gerisi de ben de :))


Zeynep Sude Demir

10/10 15.09.2022

Dersler çok iyi ayt matematik dersinin bu kadar verimli olacağını düşünmemiştim. her şey düzenli ve yolunda gidiyor. Puan eğitime 10/10 puan :))


Selim uğurlutepe

Hem uygun fiyatlı hem etkili 01.10.2022

Dersler verimli geçiyor hocalar öğrencilerin dikkatini derste nasıl tutacaklarını çok iyi biliyorlar


2023 - AYT Sayısal Canlı Kurs Paketi

2023 - AYT Sayısal Canlı Kurs Paketi
İndirim
%45
6.625,00 TL 3.650,00 TL
346 Saat
Sepete Ekle
200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.