Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2023 - TYT AYT Eşit Ağırlık Canlı Kurs Paketi

Ders Saati 624 Saat
Eğitim Süresi 8 ay
Kullanım/Kurs Başlangıcı 23.08.2022
Kullanım/Kurs Bitişi 30.09.2023

 Canlı eğitimler başlamadan Yüksek kalite size özel olarak hazırlanmış 4K video eğitimler ile güçlü bir temel atın. Ücretsiz yaz kursuna kayıt olun ve eğitim paketlerinizi canlı dersler başlayana dek dilediğiniz zaman iptal etme hakkına sahip olun.  Dijital ya da online eğitim adı altında kayıttan eğitim almayın. Öğretmenlerinizle konuşabildiğiniz, soru sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimini yaşayın. 

 • Eşit ağırlık öğrencileri için 2023 eğitim-öğretim yılı TYT-AYT canlı ders paketimiz 624 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır.

 

 • Dijital ve online eğitim adı altında kayıttan video eğitim değil, öğretmenlerinizle bire bir konuşabildiğiniz, onlara rahatlıkla sorular sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimi yaşayın. 

 

 • PUANEĞİTİM.com’da fiziksel kurs merkezlerinde olduğu gibi öğretmen, öğrenciyle bire bir etkileşim kurarak dersleri CANLI işler. 

 

 • PUANEĞİTİM.com’u fiziksel kurstan ayıran en önemli şey, fiziksel kursa gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz aracılığıyla dilediğiniz her yerden CANLI derslere ulaşabilmenizdir. Üstelik katılamadığınız canlı dersleri, uygun olduğunuz bir zaman diliminde ve ortamda “ÇALIŞMA ODASI” bölümüne girerek dilediğiniz kadar izleyebilirsi­niz. 

 

 • Dijital bir kurs olmanın avantajıyla PUANEĞİTİM.com’un eğitmen kadrosu, Türkiye’nin farklı şehirlerinde ikamet eden deneyimli ve başarılı öğretmenlerden oluşur. 

 

 • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla PUANEĞİTİM.com’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 

 

 • Herhangi bir öğrencinin bir yıllık sınava hazırlık sürecinde haftada 4 gün olmak üzere top­lamda en az 156 gün fiziksel kursa gitmesi gerekmektedir. Kursa gittiği her gün ulaşım için ortalama 2 saat kaybeden öğrencinin yıllık zaman kaybı yaklaşık 312 saattir. Günlük orta­lama 4 saat verimli ders çalışabildiği düşünülürse bir öğrenci PUANEĞİTİM.com sayesinde 78 verimli ders çalışma günü kazanır. 

 

 • Bunların yanı sıra fiziksel kursa giden bir öğrenci, sınava hazırlık süreci boyunca yaklaşık 156 kez dışarda yemek yiyecektir ve 312 kez (git-gel) ulaşım aracı kullanacaktır. Bu veriler değerlendirildiğinde bir öğrencinin sadece bir yıllık yol ve yemek masrafı ortalama olarak “624 Saatlik Puan Eğitim Eşit Ağırlık Paketi” ile eş değer olacaktır.
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye
Hediye

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 23 Ağustos 2022
Bitiş Tarihi 30 Eylül 2023

Yıldız Öğretmenler”den 624 saat/8 ay canlı ders 

Kaçırılan dersleri sınırsız izleme olanağı 

Özel olarak stüdyoda hazırlanmış 4K kalite tüm derslerden takviye eğitimler 

Puan Yayınlarından adresinize gönderilecek “Eşit Ağırlık Konu Anlatım, Soru Bankası ve Yaprak Test” ten oluşan “Sınava Hazırlık Seti” (50 adet) 

Sınav takvimine göre adresinize ücretsiz olarak kargolanacak 20 adet deneme sınavı (Periyodik olarak) 

Deneme sınav sonuçlarınıza göre oluşturulacak 1 adet ücretsiz “Kişiye Özel Kitap

Sınav Koçum” ve “Veli Bilgilendirme Sistemi” 

“7/24 Siz Sorun Biz Çözelim”- KUNDUZ Uygulaması 

Hızlı Okuma Kursu (Dünyanın en iyi hızlı okuma sistemi Superead, PUANEĞİTİM.com’da) ve canlı seminerler

 

 

P-DİF

P-DİF, her yaprağının ön yüzü kök bilgilerden, arka yüzü ise kök bilgilere bağlı model sorulardan oluşan özel bir çalışmadır.

Kök Bilgi: Öğrencinin ihtiyacı olan temel bilgilerdir. Her bir konu kazanım kazanım “kök bilgi” şeklinde hücrelere ayrılmıştır.

Model Soru: Ön sayfadaki kök bilgilere hakimiyeti geliştiren o konuyla uyumlu kazanım testleridir.

Sıra Sende: Kök bilgilerle hücrelendirilmiş her ünitenin/bölümün sonunda bulunan tarama niteliğindeki çoklu kazanım testleridir.

Referanslama: Bu bölümdeki her sorunun altına yazılan kök bilgi referansı ile konunun öğrenilip öğrenilmediği değerlendirilir. Ayrıca bu referanslama, çözülemeyen sorunun çözülmesine kolaylık sağlar.

Çek Kopar: Kullanım kolaylığı olması yönüyle P-DİF’teki her yaprak ile her fasikül çek kopar olarak hazırlanmıştır. Böylelikle yaprak yaprak veya fasikül fasikül olarak taşınarak

kullanılabilir.

Rehberlik Fasikülü: TYT-AYT P-DİF kitaplarındaki Rehberlik Fasikülü, 12. Sınıf öğrencilerinin sınava hazırlık sürecinde karşılarına çıkabilecek soru ve sorunlara yönelik çözüm önerileri, çalışma programları ve motive edici hikâyelerin yer aldığı bölümdür.

 

GÜÇ SERİSİ SORU BANKASI 

Tamamı görsel okuma, tablo-grafik yorumlama ve analitik düşünme temelli günlük yaşam becerilerinden oluşan soru bankalarıdır.

P-DİF ile tam uyumlu: Güç Serisi Soru Bankaları, P-DİF’te yer alan konu ve kazanım dağılımına bire bir uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle P-DİF’te işlenilen konuya karşılık gelen yeni nesil sorular Güç Serisi Soru Bankalarından çözülebilir.

ÇOKLU KAZANIM TESTLERİ İLE EKSİKLERİNİ GÖR: Her ünite ve bölüm sonunda yer alan, konuların tamamını kapsayan ve nitelikli yeni nesil sorulardan oluşan tarama testleri ile öğrencinin konulara hâkimiyeti tespit edilir.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME TABLOSU: Her ünite veya bölüm sonunda yer alan

ve basit bir formül ile başarı yüzdesi hesaplanabilen sistematik tablodur. Öğrenci bu tabloyu kullanarak ilgili bölümdeki başarı oranını görür ve kendini değerlendirir.

İSTER SORU BANKASI İSTER YAPRAK TEST: Çek-koparlı yapısı sayesinde kitap

taşıma zahmetinden kurtarır. Ayrıca yaprak test formatında kullanılabilmesi için her bir test bir yaprağa denk gelecek şekilde tasarlanmıştır.

 

YAPRAK TEST

P-DİF’ teki bütün konulara karşılık gelecek şekilde hazırlanan konu kavrama testleridir.

MOBİL OPTİK İLE TÜRKİYE GENELİ SONUÇLAR CEPTE: 

Her bir testte bulunan mobil optik ile öğrencilerin;

• Sınıf, İlçe, İl ve Türkiye Geneli Puan Sıralamasına,

• Kazanım/Konu Bazlı Doğru-Yanlış Sayısına ve Net Ortalamasına,

• Soru Analizlerine,

• İşaretlenen Soruların Hangi Oranda Doğru ve Yanlış Olduğunu Gösteren Sütun ve Pasta Grafiklerine,

• Başarı Filtresini Uygulayarak Genel Değerlendirmesine ulaşabilirsiniz.

Deneme Sınavlarımız ve Kişiye Özel Kitap

2023 CANLI TYT-AYT EŞİT AĞIRLIK KURSU’nda 10 TYT ve 10 AYT olmak üzere 20 deneme sınavı bulunmaktadır. Denemeler, size belirteceğimiz sınav takvimine göre kargo ile adresinize gönderilecektir. Deneme sonucunuzu sanal optik ile sistemimize yüklediğinizde Türkiye Geneli Sınav sonucunuz oluşacaktır. İlk 3 denemenin (TYT ve AYT) sonucuna göre bir tane paketinize dahil 300 sayfalık “Kişiye Özel Kitap” renkli baskı olarak ÜCRETSİZ gönderilecektir. Takip eden her üç denemede bir ücreti karşılığında (opsiyonel) “Kişiye Özel Kitabı”nız gönderilmeye devam eder."

Sınav Koçum ve Veli Bilgilendirme Sistemi

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT EŞİT AĞIRLIK KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

“Veli Bilgilendirme Sistemi”, öğrencinin derse girip girmediğini, ödevlerini düzenli yapıp yapma­dığını ve deneme sonuçlarına göre başarı grafiğini velisi ile paylaştığımız bir sistemdir. Öğren­cimiz “Velime Bilgi Ver!” bölümünü doldurduğu takdirde, veliye düzenli olarak bilgilendirme mesajı gidecektir. Ayrıca velilerimiz, eğitim koordinatörlerimizden öğrencilerinin gelişimi ile ilgili bilgi talep edebilir ve onlarla canlı görüşme sağlayabilirler.

“7/24 Siz Sorun Biz Çözelim”- KUNDUZ Uygulaması 

Kunduz, Sorularınıza bire-bir uzman eğitmenlerden dakikalar içinde çözüm aldığınız, Detaylı konu anlatım videoları, deneme soruları ve testlere erişebildiğiniz bir eğitim uygulamasıdır. Bu sayede saat kaç olursa olsun çözemediğiniz bir soruyu eğitmenlere sorabiliyor ve dakikalar içinde çözümüne ulaşabiliyorsunuz. Dahası, anlamadığınız çözümler için tekrar çözüm talep edebiliyorsunuz. Kunduz, sürekli yanınızda bir eğitmen hissi yaratır ve motivasyonunuz düşmeden verimli çalışmanızı sağlar.

Online Eğitim (İnteraktif Deneyim)

İşinin uzmanı olan ve mesleğini çok seven tecrübeli öğretmen kadromuz, dünyanın en gelişmiş uzaktan eğitim sistemi olan Zoom Uygulaması üzerinden sunacağı canlı derslerle öğrencileri­mize interaktif ders olanağı sağlayacaktır. Bu sistemle öğrenciler ve öğretmenler ders esna­sında birbirleriyle anlık etkileşimde bulunabilecek ve soru-cevap alışverişi yapabileceklerdir.

Offline Eğitim (Ders Kaçırmak Tarihte Kaldı)

Yapılan tüm canlı derslerin kayıtları saatler içinde çalışma odasına yüklenir ve öğrencilerimiz kaçırdıkları dersleri istediği zaman rahatlıkla izleyebilir. Bu kayıtlar, hızla birikecek ve zamanla çok değerli bir dijital ders kütüphanesi oluşturacaktır.

4K (Kaliteli-Kapsamlı-Kusursuz-Kesintisiz) Eğitim Videoları

Şimdiye kadar uzaktan eğitimde kullanılan en iyi ve en gelişmiş teknoloji olan 4K ve çift katmanlı çekim tekniği, gündelik hayata en yakın formatta, özel olarak hazırlanmış stüdyomuzda yapılan çekimler ile yüksek kaliteli ders deneyimi sunar. Sınırsız depolama alanı ve sanal sunucuları sayesinde, videolara erişimde bekleme veya görüntü donması gibi sorunlar yaşanmaz. 

NOT: İnternet sağlayıcınızdan kaynaklanan problemlerden puanegitim.com sorulu değildir.

İstatistikler

Öğrencilerimizin, katıldığı deneme sınavlarını, konu tarama testlerini ve izlediği tüm dersleri zaman ve puan bazında görüntüleyebileceği kendisine özel istatistik bölümü, kendi gelişimini rahatça takip edebileceği bir modül olarak bireysel farkındalığını artıracaktır.

Canlı Yayın Uygulaması

Zoom, dilediğiniz her yerden bağımsız olarak sanal toplantılar ve uzaktan eğitim gerçekleştirmenizi sağlayan bir platformdur. Özellikle mobil cihazlardan da erişim imkânı ile dünya üzerinde en çok kullanılan sanal sınıf uygulamasıdır. Bu sayede sadece video eğitimlerini değil, canlı dersleri de dilediğiniz her yerden rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Hızlı Okuma Paketi

SUPEREAD.com ile yaptığımız iş birliği ile öğrencilerimizin başarısını artırmayı planlıyoruz. “Hızlı Okuma Modülü (Superead)” ile okumayı çok seven, bunu daha hızlı ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimiz, dünyanın en nitelikli hızlı okuma eğitmenleri tarafından hazırlanmış video eğitimler ile okuma ve anlama hızlarını çok kısa sürede geliştirebilecekler.  Modül içerisinde; video eğitimler,100’den fazla e-kitap ve onlarca egzersiz yer almaktadır.

TYT 

 • Türkçe (40 saat) - Berk Ekici
 • Matematik (80 saat) - Volkan Şampiyon
 • Geometri (TYT-AYT) (90 saat) - Hakan Uzel
 • Tarih (TYT-AYT) (90 saat) - Ferhat Akbaş
 • Coğrafya (60 saat) - Abdullah Eser
 • Felsefe (24 saat) - Emre Kara 

 

 

AYT

 • 40 saat – Edebiyat (Berk Ekici)
 • 84 saat – Matematik (Hakan Uzel)
 • 36 saat – Coğrafya (Abdullah Eser)

 

Sürpriz Ek Dersler ile 

 

Toplam 624+ saat

Anıl Şahin

Teşekkür ederim 21.04.2022

Eğitimi alır almaz çok ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Grafik okudum ama Hukuk istiyorum yeniden hazırlanıyorum. Birebir ilgi olmayınca olmuyor. Yaz kursuna da katılaağım Sabriye hocayla program yaptık.


Hakkı Temiz

Rehberlik desteği 23.04.2022

11. sınıfım ve pandemi sebebiyle okula uzaktan devam ettiğim dönemde ipin ucunu kaçırdım. Nereden nasıl toparlayacağımı bilmiyorum ve kesin mezuna kalacağım derken arkadaşım sayesinde kursunuzu gördüm. O sayısal paketinizi aldı ama rehberlik desteğini çok övmüştü. Övdüğü kadar varmış. Şu an nasıl bir yol izlemem gerektiğini biliyorum teşekkürler


Birgül İlkyaz

Canlı destek 25.04.2022

Uzaktan eğitim olmasına rağmen aklıma takılan en ufak sorunda ilgili birime soru sorabiliyor olmam çok güzel. Ders kayıtlarını izlerken bir problem yaşadım ve hemen bilgisayarıma bağlanıp sorunu çözdüler. Hep destek, tam destek :)


Doğukan Ö.

Kitaplar 29.04.2022

Dersleri izlemeye başladım, kitaplar hemen gelecek sanmıştım çünkü kitapsız çalışamıyorum. Rehber hocası haziranda geleceğini söyledi ve o zamana kadar sistemdeki videoları izleyerek konu eksiklerimi kapatmak için bana uygun bir program yaptık. Kitaplarım gelince hem soru sayısını arttırmaya yönelik hem de seviyemdeki artışa göre yeni programı yapacağız.


İlker Aymaz

Yine Yeni Yeniden 02.05.2022

Arkadaşlarım mezuna kaldı demesinler diye şu an istemediğim bir bölümü okuyorum ama sevmediğim için çok zorlanıyorum. Hayalim hukuktu ve ben neden burdayım bunu sorgularken internette eğitimleri araştırmaya başladım ve BİNGO! sizi buldum. Hukuka gidilen yolda çekilen çile sizinle çok kutsal :)


Merve Nur İpek

Son Şans! 05.05.2022

Bu son şansım. Sizinle de Hukuk olmazsa sıradan bir bölüm seçeceğim artık. KAybedecek 1 dkm bile yok o yüzden sizi seçtim lütfen görüşmemizde olduğu gibi 1 yıl geçsin lütfenn


Selin baytürk

Hızlı öğrenme 28.05.2022

Hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyen herkes hiç düşünmeden tercih edebilir. Hiç pişman değilim erken kayıt fırsatından da yararlandığım için çok şanslı hissediyorum.


Beytullah Bereketli

8 Ayda 800 SAAT ! 10.09.2022

Az gibi gözüken ama aslında dershane/okula gidiş sürenizi çıkartıtğınızda size tam anlamıyla efektif bir eğitim sağlayan bir kurs. Yaşıtlarımla rekabet etmek istemiyor direkt önlerine geçmek istiyorum.Sınav eğitim kurumlarına bu konuda güvenim tam. Eşit ağırlıkta başarılar diliyorum size hahah


Sudenur Beyrut

Matematik ile barıştım 30.08.2022

Volkan şampiyon hocamızla tanışana kadar matematikten aşırı derecede nefret ediyordum. Volkan hoca sayesinde matematiği gerçekten sevmeye başladım inşallah hep bu şekilde devam eder.


Nasya gündoğdu

sınav koçluğu 03.09.2022

Bu süreçte çok stresli gerçekten bir uzmanın yardımı çok iyi geldi bana hatem hocayla görüştüm kendisi beni gerçekten rahatlattı bana özel bi çalışma programı yaptık birlikte bir süre gözlemleyeceğiz birlikte ona göre güncellemeler yapacağız gerekli noktalarda kısace bu süreçte sizin yanınızda bir uzmanın olması çok büyük bir avantaj gerçekten.


Burak

Şiddetle tavsiye diyorum 12.09.2022

Arkadaşlar 2023 YKS için detaylı kurs araştırmalarına girmiştim karşımda beni dinleyen bir muhatap bulduğum ve içerikleri dolu dolu olan tek kurs diyebilirim rahatlıkla. Hem rehberlik hemde dersler hocalarını çok beğendim ayrıca fiyat olark çok makul üstelik hazırlık setide gönderdiler almak isteyen olursa çekinmesin derim


Tuğçe Nur ÖZAY

tavsiye ediyorum 15.09.2022

Paketi arkadaşım duyup aldım kitaplarım hemen geldi sorular kaliteli👍🏻


Cemre öztuna

superead 02.09.2022

eşit ağırlıköğrencisiyim ama paragraflarda sıkıntım vardı superead sayesinde hız kazanmaya başladım


Zeynep Melisa Dinç

Canlı dersler ve taktiklerr 20.09.2022

Dört sene ara vermiştim tekrardan hazırlanmaya karar verdim, baktım ki soru stilleri değişmiş. Hemen kurs arayışına girdim ve puan eğitime denk geldim. eşit ağırlık paketini satın aldım. Hocalar gerçekten yeni nesil soru türüne hakimler, soru çözüm taktiklerini gösteriyorlar. Ayt matematik ten artık kjorkmuyorum ;)


büşra ata

Evden hazırlanın 17.09.2022

mezun senemde nasıl yapacağım diye düşünürken puan eğitime denk geldim evden hazırlanıyorum ve eksiklerimi kapatmaya başladım


arda sönmez

avantajlı 18.09.2022

11.sınıfım bu seneden herm tytyi hem de ayt'yi halletmem gerek, puan eğitim sayesinde hem evden hazırlanıp yorulmayacağım hem de kaçırdığım derslerin kaydını izleyebilirim


asiye nur çetintaş

güvenilir 28.09.2022

güvenilir ve başarılı tavsiye ediyorum herkese


Zekiye Çevik

Uzaktan eğitim avantajı 01.10.2022

12. sınıfım bu sene sınava hazırlanıyorum, küçük bir ilçede yaşıyorum kursa gitmem için her gün merkeze gitmem gerekiyordu. Bu yüzden online eğitim tercih ettim. Hem zamandan tasarruf hem de evimden en iyi hocalardan ders alıyorum. iyiki Puan eğitim karşıma çıkmış çok şanslıyım. Ayrıca sınav koçumun birebir ilgilenmesi, sanki yanımdaymış gibi hissettirdi. kesinlikle tavsiye ediyorum.


Zehra Sena Kuşçu

Sınav koçumm 03.10.2022

Sadece koçluk almayı düşünüyordum, araştırırken puan eğitime denk geldim paket içeriği çok hoşuma gitti. hem koçluk hem de derslerin canlı olması beni çok motive etti. Dersleri günü gününe takip edeceğim, rehber hocamla disiplinli bir şekilde yürüteceğiz bu süreci;))


Beyzanur Şahin

online eğitim 11.10.2022

Uzaktan eğitime hep önyargılı yaklaşmıştım. ancak önemli olan doğru bir kurumdan eğitim almakmış. Bu kadar kaliteli bir eğitimi evimize getirdiğiniz için minnettarım. İyiki ailemi dinleyip sizinle tanışmışım .


2023 - TYT AYT Eşit Ağırlık Canlı Kurs Paketi

2023 - TYT AYT Eşit Ağırlık Canlı Kurs Paketi
İndirim
%53
10.599,00 TL 4.999,00 TL
624 Saat
Sepete Ekle
200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.