Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2024 AYT Kimya Canlı Kurs

Ders Saati 100
Eğitim Süresi 12 Ay
Kullanım/Kurs Başlangıcı 28.08.2023
Kullanım/Kurs Bitişi 30.06.2024

Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizdeki canlı destek bölümünden veya 0510 220 2053, 0510 220 3481, 0510 220 3492, 0510 220 3861 ve 0538 683 2471 numaralı telefonlardan eğitim danışmanlarımızla haftanın 6 günü 09:00-18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz. “Ayrıca 09:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir.”

1- 100 Saatin Üzerinde CANLI Eğitim (İster GÜNDÜZ İster AKŞAM Dersleri)    
Sınav gününe dek yıl boyu 100 saatin üzerinde ilgili branşta canlı eğitim alırsınız. Canlı derslerimiz ZOOM altyapısı ile verilmektedir. Öğrencimiz ders esnasında anlamadığı yerleri anında sorabilir veya tekrar anlatılmasını talep edebilir. Bu yönüyle Puan Eğitim’in fiziki kurstan tek farkı derslere katılımın akıllı cihazlar (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) üzerinden sağlanmasıdır. Ayrıca kendi durumunuza göre ister gündüz saatlerine denk gelen kurs programına ister akşam saatlerine denk gelen kurs programına katılabilirsiniz. Tercih sizindir.

2- Basılı Yayın Seti    
Puan Eğitim’de, Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın MEB müfredatına tam uyumlu en güncel yayınları kullanılmaktadır. Öğrencimizin adresine Ağustos ayı içerisinde yeni dönem dersleri başlamadan hemen önce kargolanır (Paragraf Soru Bankası ve Problem Soru Bankası kitapları Kamp tarihlerinden hemen önce, Deneme Sınavları ise aylık olarak adresinize kargolanır).

3- Genel Tekrar ve YKS Bitirme Kampları    
Eğitim-öğretim yılı içerisinde ek destek olarak yaptığımız derslerdir. Toplam 3000TL değerinde olan kamplarımız Puan Eğitim Canlı Ders Paketlerine kayıtlı öğrencilerimize ücretsizdir.     
Kamplarımız:    
• Paragraf Kampı    
• Problemler Kampı    
• Genel Tekrar ve Bitirme Kampı,    
• Yaz Kampı     
• Sınava Doğru Kampı

4- Veli Bilgilendirme Sistemi (İsteğe Bağlı)    
Veli bilgilendirme sistemimiz isteğe bağlıdır. Velimiz talep ederse öğrencimizin aylık olarak deneme sınav sonuçları, derse katılım durumları ve genel gelişimi raporlanır. Öğrencimizin üst üste derslere katılmadığı tespit edilirse talep beklenmeksizin veliye haber verilir.

5- Branş Özelinde Whatsapp Grupları    
Her branş özelinde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin bulunduğu özel Whatsapp gruplarında çözemediğiniz soruları sorabilir, aklınıza takılan konularda fikir alışverişi yapabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

6- Sınava Yönelik Rehberlik Dersleri, Meslek ve Üniversite Tanıtım Seminerleri    
Öğrencimizi asla boş bırakmıyoruz :). Yıl boyu her hafta CANLI YAYIN olarak düzenleyeceğimiz sınav yılında yapmamız gerekenler ve uzak durmamız gerekenlerle ilgili rehberlik seminerleri ve ayrıca alanında uzman meslek temsilcileri (avukat, doktor, yazılımcı, mimar vb.) ile meslek ve üniversite tanıtımları gerçekleştirilmektedir. Bu seminerlerde öğrencilerimiz akıllarına takılan tüm soruları sorabilecek ve uzman kişilerden cevaplar alacaklardır. 

% 30 İNDİRİMLE SAHİP OLABİLECEKLERİNİZ! 

2024 AYT Kimya Canlı Kurs paketine sahip olduğunuz takdirde  aşağıdaki eğitim ürünlerine %30 indirimli sahip olabilirsiniz 
1- TAHTA Soru Çözüm Uygulaması Üyeliği  
TAHTA bir soru çözüm uygulamasıdır. 7 gün 24 saat her an çözemediğiniz sorunun fotoğrafını çekip göndererek alanında uzman öğretmenlerden anında çözüm alabilirsiniz. Bir eğitim-öğretim yılı boyunca “sınırsız soru çözüm paketi” Puan Eğitim öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak verilir. (TAHTA uygulamasını ayrı satın alacak olsaydınız ödemeniz gereken yıllık ücrete tahtaapp.com adresinden bakabilirsiniz). 

2- Kişiye Özel Kitap ve Deneme Paketleri 
Sırasıyla girilen her üç deneme sınavı sonucunuza göre hazırlanır (TYT-AYT). Deneme sınavlarında doğru, yanlış ve boş bırakılan sorularınız yapay zeka ile değerlendirilir ve öğrencimizin tam seviyesine uygun bir soru bankası otomatik olarak oluşturulur. Düzenli deneme sınavına girmeyen (sisteme sonuçları yüklemeyen) öğrencilerimize kişiye özel kitap verilemeyecektir.  

3-Kişiye Özel Sınav Koçluğu(Sınav Koçum)    
Puan Eğitim olarak sınav gününe kadar öğrencimizin ihtiyaç duyduğu her konuda yanındayız. Öğrencimiz, alanında uzman “Sınav Koçlarımız” ile görüşme talep ederek birebir rehberlik hizmeti alabilir. Kafanızı kurcalayan her türlü sorunuza ve sorunlarınıza çözüm bulacaklardır.

 • 1 adet Puan Yayınları PDİF konu anlatımlı kitap,
 • 1 adet Puan Yayınları  branş soru bankası,
 • 1 adet Sınav Yayınları branş soru bankası,
 • 1 adet Puan Yayınları yaprak test olmak üzere toplam 4 adet yayın bu paketle sizlerin olacaktır.  

 • 2023-2024 Ders Programı ve Eğitim Kadrosu 2023 Temmuz Ayında Duyurulacaktır.

 • 2023-2024 Eğitim-Öğretim Döneminde Mezun ve Açık Lise Öğrencilerimiz İçin Gündüz Dersleri Açılacaktır.

 • Örnek Teşkil Etmesi Açısından Sitemiz Üzerinden 2022-2023 Ders Programımızı ve Eğitim Kadromuzu İnceleyebilirsiniz (2022-2023 döneminde yalnızca akşam dersleri Uygulandı).

 

Eğitmen Bilgisi

Tayyar Cabbar

Kimya
26
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 13 Ağustos 2023
Bitiş Tarihi 30 Haziran 2024

 

 

 • Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformudur.    
   
 • 2022-2023 eğitim-öğretim yılında 100.000’den fazla öğrencisiyle Türkiye’nin en büyük online eğitim platformlarından biridir.    
   
 • Basılı yayın içeriklerimiz MEB müfredatına uyumlu ve tamamen günceldir. CANLI eğitimlerimizde Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın her yıl Temmuz ayında güncellediği yayınları kullanılır.    
   
 • Puan Eğitim (@puanegitim) Instagram hesabından bir eğitim yılında paylaştığımız tüm ders programlarımızı, seminerlerimizi, kamplarımızı ve yayınlarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

• Bu kurs paketini nasıl satın alabilirim?  
İncelemiş olduğunuz kurs paketini satın almak için buraya tıklayabilir ya da sormak istediğiniz yerleri sitemizde yer alan canlı destek bölümüne yazabilir yine sitemizde yer alan kayıtlı numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

• Canlı derslere nasıl gireriz?  
Kayıtlı öğrencilerimiz, puanegitim.com sitemizden üye girişi yaparak “Çalışma Odası” bölümünden haftalık ders programını görebilir. Her bir ders başlamadan önce “Çalışma Odası” içerisinde link olarak eklenir. Linke tıkladığınızda Zoom programı üzerinden derse Canlı bağlanırsınız. Canlı derslere katılımın nasıl olduğunu görmek için sizlere özel hazırladığımız “Puan Eğitim Canlı Derse Giriş İçin Yapılması Gerekenler” bağlantısındaki videoyu izlemeniz yeterlidir.  

• Canlı ders esnasında soru sorabilir miyim?  
Evet sorabilirsiniz. Zoom uygulaması Chat bölümünden ders esnasında yazdığınız tüm sorular eğitmenimizin ekranında yer alır ve uygun bir anda cevaplanır.  

Canlı dersi kaçırırsam tekrar izleyebilir miyim?  
Evet izleyebilirsiniz. Canlı dersler sona erdikten bir gün sonra “Çalışma Odası” profilinizde video olarak yayına alınır. Sınav gününe kadar sınırsız izleyebilirsiniz.  

• Çözemediğim soruların çözümüne nasıl ulaşırım?  
Puan Eğitim öğrencilerine(TYT-AYT Full Paketlerde) 1 Yıllık TAHTA soru çözüm uygulaması ücretsiz olarak tanımlanır. Çözemediğiniz soruların fotoğrafını çekip 7 gün 24 saat her an uygulamaya göndererek çözümlerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca branş özelinde açılan Whatsapp gruplarımız aracılığıyla çözemediğiniz soruları gruptan sorarak hem sınıf arkadaşlarınızdan hem de eğitmenlerimizden çözüm alabilirsiniz.  2024 AYT Kimya Canlı Kurs paketine sahip olduğunuzda TAHTA uygulamasına %30 indirimli sahip olabilirsiniz.

• Ders programı hazırlamama yardımcı olacak ve sınava kadar geçen süreçte her türlü soruma cevap alabileceğim rehberlik hizmeti var mı?  
Sınav Eğitim Kurumları’nın 33 yıllık tecrübesi ile Puan Eğitim platformunda üst düzey bir rehberlik-koçluk hizmeti alırsınız. Her bir öğrencimize özel tanımlanan alanında uzman Sınav Koçları ile kişiye özel ders programınız hazırlanır ve yıl boyu aklınıza takılan tüm sorulara rehberlik hizmeti verilir.  

• Deneme sınavlarınız online olarak mı yapılıyor?  
Puan Eğitim’de birebir kurs deneyimi yaşarsınız. Deneme sınavları aylık periyotlarla basılarak adresinize kargolanır ve sizden süre tutarak basılı yayın üzerinde çözmeniz beklenir. Çözümlerinizi sistemimizdeki sanal optiğe girerek Türkiye geneli sonuçlarınızı görebilirsiniz.  

• Kişiye özel kitabı nasıl temin ederim?  
Kişiye Özel Kitap kursumuza kaydolan(TYT-AYT Full Paketlerde) tüm öğrencilerimize ücretsizdir. Kişiye Özel Kitabınızı oluşturup gönderebilmemiz için deneme sınavlarına düzenli olarak girmeniz ve sonuçlarınızı Puan Eğitim sistemine yüklemeniz gerekmektedir. Her 3 deneme sınavında bir kitap oluşturularak tarafınıza gönderilir. Deneme sınavlarına girmeyen ve sisteme çözümlerini yüklemeyen öğrencilerimize kişiye özel kitap gönderilememektedir. 2024 AYT Kimya Canlı Kurs paketine sahip olduğunuzda deneme paketlerine ve Kişiye Özel kitaba ve %30 indirimli sahip olabilirsiniz.

• Soru bankası, konu anlatımlı, yaprak test, paket deneme alacak mıyım?  
33 yıllık yayın tecrübesiyle SINAV markası bünyesinde hazırlanan MEB müfredatına uyumlu ve tamamı güncel Puan Yayınları ve Sınav Yayınları basılı yayın setleri öğrencilerimizin adresine kargolanır ve yıl içerisindeki dersler bu kitaplar üzerinden işlenir.  

• Eğitmenler ile iletişime geçebiliyor muyum?  
Kendi alanlarında uzman eğitmenlerimize canlı dersler esnasında aktif iletişimde olduğunuz gibi canlı ders dışında WhatsApp gruplarından ulaşabilmektesiniz.   

• Satın aldığım paketi beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim?  
Satın aldığınız ürüne(canlı, kayıttan kurs, tek ders) göre iptal ve iade etme koşulları detaylı olarak aşağıda belirtilmiştir;

CANLI KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI  
Canlı kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ila 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)  

• 14 iş günü geçti. Canlı kurs paketimi iade edebilir miyim?  
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Genel, Birleştirilmiş ve tek dersler için canlı kursun başlangıç tarihinden itibaren   
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.   
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.   
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.   
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.   
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz  

• Canlı Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?  
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez.) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

KAYITTAN KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI  
Kayıttan kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ile 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)  

• 14 iş günü geçti. Kayıttan kurs paketimi iade edebilir miyim?  
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Kayıttan kurs paketlerin tamamı için kursun başlangıç tarihinden itibaren   
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.   
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.   
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.   
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.   
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz

• Kayıttan Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?  
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

4K VİDEO DERS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI  
Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise; “6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Herhangi bir yorum bulunmuyor.

2024 AYT Kimya Canlı Kurs

2024 AYT Kimya Canlı Kurs
İndirim
%30
3.248,00 TL 2.273,60 TL
100 Saat

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.