Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2024- YARIYIL KAMPI

Ders Saati 50+
Eğitim Süresi 10 Gün
Kullanım/Kurs Başlangıcı 20.01.2024
Kullanım/Kurs Bitişi 30.06.2024

Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizdeki canlı destek bölümünden veya 0510 220 2053, 0510 220 3481, 0510 220 3492, 0510 220 3861 ve 0538 683 2471  numaralı telefonlardan eğitim danışmanlarımızla haftanın 6 günü 09:00-18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz. “Ayrıca 09:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir.”

1 - 50 Saatin Üzerinde CANLI Eğitim ve Kaçırılan Derslere Erişim İmkanı      
Kampımızda 50 ders saatinin üzerinde TYT/AYT tüm branşlarda, YKS'ye yönelik işlenen konuları kapsayan pratik yaklaşımlarla soru çözümleri sunulacaktır. Uzman eğitmenlerimizle birlikte bu kamp sayesinde soru çözümlerinde hız ve ivme kazanmanın yanı sıra açıklarınızı ve konu eksiklerinizi görme fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca katılmadığınız dersleri sınav gününe kadar sınırsız izleyebileceksiniz. 
2 - Çözümlü Ders Dokümanları     
İşlenen her dersin çözümlü/çözümsüz PDF dokümanları ders videosunun altında yer alan  ödev ve doküman klasöründe yer alacaktır. Böylece istediğiniz zaman indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. 
3 - Online Deneme
Kampa katılan tüm öğrencilerimiz 04.02.2024 tarihinde online denemeye girebileceklerdir.  
4 - Rehberlik 
Uzman eğitmen Ziya Sümer'in anlatımıyla "Etkili Bir Deneme/Sınav Yönetimi ve Zaman Yönetimi Nasıl Olmalı/Olmamalı?" konulu seminerimizle doğru bildiğiniz yanlışları öğrenmenin yanı sıra zaman/sınav yönetiminin önemini kavrayacaksınız.

NOT:  Ders programında verilen saatlerde yapılan derslerin kayıtları 12 saat içinde sistemde olacaktır. Çalışma odası → Eğitimlerim → Canlı Kurslarım bölümünde derslerinizi izleyebilirsiniz.

 • 2023-2024 Yarıyıl Kampı Ders Programı

 
 

Eğitmen Bilgisi

Abdullah ESER

Coğrafya
47
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Berk EKİCİ

Türkçe
75
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Emre KARA

Felsefe
30
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Ferhat AKBAŞ

Tarih
37
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Nurhan EFENDİ

Fizik
61
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Hatice YILMAZ

Biyoloji
43
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Volkan ŞAMPİYON

TYT Matematik
62
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Ziya Sümer

Rehberlik
11
Toplam
Eğitim
1000+
Toplam
Süre(Saat)

Yalçın Gündüz

TYT/AYT Geometri
20
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Tayyar Cabbar

Kimya
26
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Oğulcan AKDOĞAN

AYT Matematik
19
Toplam
Eğitim
5000+
Toplam
Süre(Saat)

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 20 Ocak 2024
Bitiş Tarihi 04 Şubat 2024

 

 • Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformudur.      
   
 • 2022-2023 eğitim-öğretim yılında 100.000’den fazla öğrencisiyle Türkiye’nin en büyük online eğitim platformlarından biridir.      
   
 • Basılı yayın içeriklerimiz MEB müfredatına uyumlu ve tamamen günceldir. CANLI eğitimlerimizde Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın her yıl Temmuz ayında güncellediği yayınları kullanılır.      
   
 • Puan Eğitim (@puanegitim) Instagram hesabından bir eğitim yılında paylaştığımız tüm ders programlarımızı, seminerlerimizi, kamplarımızı ve yayınlarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

• Bu kurs paketini nasıl satın alabilirim?      
İncelemiş olduğunuz kurs paketini satın almak için buraya tıklayabilir ya da sormak istediğiniz yerleri sitemizde yer alan canlı destek bölümüne yazabilir yine sitemizde yer alan kayıtlı numaralardan bizleri arayabilirsiniz.    

• Canlı derslere nasıl gireriz?      
Kayıtlı öğrencilerimiz, puanegitim.com sitemizden üye girişi yaparak “Çalışma Odası” bölümünden haftalık ders programını görebilir. Her bir ders başlamadan önce “Çalışma Odası” içerisinde link olarak eklenir. Linke tıkladığınızda Zoom programı üzerinden derse Canlı bağlanırsınız. Canlı derslere katılımın nasıl olduğunu görmek için sizlere özel hazırladığımız “Puan Eğitim Canlı Derse Giriş İçin Yapılması Gerekenler” bağlantısındaki videoyu izlemeniz yeterlidir.      

• Canlı ders esnasında soru sorabilir miyim?      
Evet sorabilirsiniz. Zoom uygulaması Chat bölümünden ders esnasında yazdığınız tüm sorular eğitmenimizin ekranında yer alır ve uygun bir anda cevaplanır.      

• Canlı dersi kaçırırsam tekrar izleyebilir miyim?      
Evet izleyebilirsiniz. Canlı dersler sona erdikten bir gün sonra “Çalışma Odası” profilinizde video olarak yayına alınır. Sınav gününe kadar sınırsız izleyebilirsiniz.      

• Çözemediğim soruların çözümüne nasıl ulaşırım?      
Puan Eğitim öğrencilerine 1 Yıllık TAHTA soru çözüm uygulaması ücretsiz olarak tanımlanır. Çözemediğiniz soruların fotoğrafını çekip 7 gün 24 saat her an uygulamaya göndererek çözümlerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca branş özelinde açılan Whatsapp gruplarımız aracılığıyla çözemediğiniz soruları gruptan sorarak hem sınıf arkadaşlarınızdan hem de eğitmenlerimizden çözüm alabilirsiniz.      

• Ders programı hazırlamama yardımcı olacak ve sınava kadar geçen süreçte her türlü soruma cevap alabileceğim rehberlik hizmeti var mı?      
Sınav Eğitim Kurumları’nın 33 yıllık tecrübesi ile Puan Eğitim platformunda üst düzey bir rehberlik-koçluk hizmeti alırsınız. Her bir öğrencimize özel tanımlanan alanında uzman Sınav Koçları ile kişiye özel ders programınız hazırlanır ve yıl boyu aklınıza takılan tüm sorulara rehberlik hizmeti verilir.      

• Deneme sınavlarınız online olarak mı yapılıyor?      
Puan Eğitim’de birebir kurs deneyimi yaşarsınız. Deneme sınavları aylık periyotlarla basılarak adresinize kargolanır ve sizden süre tutarak basılı yayın üzerinde çözmeniz beklenir. Çözümlerinizi sistemimizdeki sanal optiğe girerek Türkiye geneli sonuçlarınızı görebilirsiniz.      

• Kişiye özel kitabı nasıl temin ederim?      
Kişiye Özel Kitap kursumuza kaydolan tüm öğrencilerimize ücretsizdir. Kişiye Özel Kitabınızı oluşturup gönderebilmemiz için deneme sınavlarına düzenli olarak girmeniz ve sonuçlarınızı Puan Eğitim sistemine yüklemeniz gerekmektedir. Her 3 deneme sınavında bir kitap oluşturularak tarafınıza gönderilir. Deneme sınavlarına girmeyen ve sisteme çözümlerini yüklemeyen öğrencilerimize kişiye özel kitap gönderilememektedir.      

• Soru bankası, konu anlatımlı, yaprak test, paket deneme alacak mıyım?      
33 yıllık yayın tecrübesiyle SINAV markası bünyesinde hazırlanan MEB müfredatına uyumlu ve tamamı güncel Puan Yayınları ve Sınav Yayınları basılı yayın setleri öğrencilerimizin adresine kargolanır ve yıl içerisindeki dersler bu kitaplar üzerinden işlenir.      

• Eğitmenler ile iletişime geçebiliyor muyum?      
Kendi alanlarında uzman eğitmenlerimize canlı dersler esnasında aktif iletişimde olduğunuz gibi canlı ders dışında WhatsApp gruplarından ulaşabilmektesiniz.       

• Satın aldığım paketi beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim?      
Satın aldığınız ürüne(canlı, kayıttan kurs, tek ders) göre iptal ve iade etme koşulları detaylı olarak aşağıda belirtilmiştir;

CANLI KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Canlı kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ila 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)      

• 14 iş günü geçti. Canlı kurs paketimi iade edebilir miyim?      
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Genel, Birleştirilmiş ve tek dersler için canlı kursun başlangıç tarihinden itibaren       
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.       
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.       
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.       
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.       
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz      

• Canlı Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?      
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez.) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

KAYITTAN KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Kayıttan kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ile 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)      

• 14 iş günü geçti. Kayıttan kurs paketimi iade edebilir miyim?      
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Kayıttan kurs paketlerin tamamı için kursun başlangıç tarihinden itibaren       
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.       
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.       
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.       
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.       
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz

• Kayıttan Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?      
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

4K VİDEO DERS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise; “6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Burakkkkkk

Süperrr yine geldi 25.12.2023

Daha önce katılmıştım ekstra faydalı oluyorrr arkdaşlar herkese tavsiye ederim


ela kaya

çok heyecanlıyımmmm 29.12.2023

Çok heyecanlıyım daha önceden puaneğitimin ramazan kampına katılmıştım çok keyifliydi hemen başlasın diye bekliyorum 🤗


cenk

😎 15.12.2023

Daha öncede puan eğitimin düzenlediği kamplara katıldım her yıl yapılıyor ve çok fazla verim alıyorum ve hiç bir ücret ödemeden harika bir uygulama


Berk han

kaliteli 09.12.2023

merakla başlamasını bekliyorum tyt den eksiklerimi kapatmama yardımcı olacağını düşünüyorum


bilge ışık

mükemmmel yine yine yeniden 05.12.2023

ösym'nin gizli taktikleri kampına katılmıştım .bir an önce başlasın berk hoca ve volkan hocayı özledikkkkkk 🥰


buhlem

Daha öncesinde ziya sümer 'in seminerine katıldım hem çok yol gösterici ve hemde açıklayıcıydı . sonrasında ücretsiz kamplarına katıldım ve inanılmaz bir verim aldım çok iyi bir kadroya sahip başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum . teşekkürler puanegitim 💟


Eslem

5 yıldıııızz 29.12.2023

daha önce paragraf ve ramazan kamplarına katılmıştım gayet verimli geçiyor bekliyoruuzzz


Murat Yıldırım

heyecanla bekliyorum 28.12.2023

puanegitim tam bir öğrenci dostu sürekli ücretsiz eğitimler veriyorlar eminim ki bu da çok verimli olacakkkk


Beril İşçi

tam puannnn 27.12.2023

ayy yine geldi ücretsiz kampimiizz canım puanegitim hem cok verimli geciyor hem de cok eglenceli defterlerimi hazirladimmmm


Gözde

arkadas tavsiyesi 29.12.2023

sınav hazırlıgıma destek olsun diye ilk defa katılıcam arkadaslarım daha önceden katılmıs ve cok övdüler bakalımm


caliskan özge

💪🏻💪🏻 29.12.2023

her kampında oldugum gibi tabi ki bunu da kacırmayacagım bekliyorum ücretsiz diyip gecmeyin cok güzel anlatıyorlar teknikler taktikler ekran basındayız yineee


tyt-ayt herkülü

bes yildiz 27.12.2023

can puanegitim yine ücretsiz kamp baslatmis daha önceden yaptığınız bütün kamplara seminerlere katıldım gecen sene öğrendiklerimle netlerim arttı yine öyle olacağına eminim


Sudenaz Aslan

Gelsin taktiklerrr 28.12.2023

Yine harika bir kamp olacak. Sınava az kala yapılsın konu tekrarları ve soru çözümleri. Volkan hocanın taktikleri de mükemmelll


Furkan Özkan

Bekliyoruzz 29.12.2023

Ücretsiz kampların hepsine katıldım hepsi çok başarılıydı. Heyecanla bekliyorum çok güzel bir genel tekrar olacakk.


2024 yks tayfaa

Kaçırmayın 30.12.2023

Güncel soru çözümleri ve taktikler veriyorlar kaçırılmamalı. Puan eğitimin kamplarını çok başarılı buluyorum dolu dolu geçiyor.


Sevde Nisa

30.12.2023

Tyt konu çalışmam bitti bu kampla beraber çok güzel bir tekrar yapacağım. çok teşekkürler puan eğitimm


Beyza Kurt

Hocaları çok iyi 01.01.2024

Geçen sene de yapılan bütün kamplara katılmıştı. Baştan sona izleyen herkese çok şey katacağını düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim. Özellikle Berk hocanın enerjisi ve Volkan hocanın tyt matematik taktikleri, Nurhan hocanın fizik anlatımı, Tayyar hocanın kimya iyicce öğretmesi ve Oğulcan hocanın ayt matematik soru çözümleri müthişş


2024- YARIYIL KAMPI

2024- YARIYIL KAMPI
0,00 TL
50+ Saat

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.