Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2023 - TYT Bitirme Kampı

Ders Saati 90+ Saat
Eğitim Süresi 15 gün
Başlangıç Tarihi 23.01.2023
Bitiş Tarihi 06.02.2023

 • 2023 YKS öncesinde ÖSYM'nin son yıllarda  benimsediği soru tarzlarına göre yeni nesil teknikler, taktikler ve farklı pratik yaklaşımlarla TYT Soru çözümlerinde kendinizi geliştirebileceğiniz GENEL TEKRAR ve SORU ÇÖZÜM kampı sizleri bekliyor.

 

 • Kampımız erken hazırlık 11. sınıf öğrencilerinin yanı sıra 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize uygundur. 

 

 • 23.01.2023 ve 06.02.2023 tarihleri arasında Tüm branşlardan Tamamen Canlı 90+ saat TYT Bitirme Kampı ÜCRETSİZ bir eğitimdir. *  

 

 • Kampın ilk ve ikinci haftası Pazar günü gerçekleştirilecek online TYT denemeleri ile kendinizi değerlendirme fırsatı yakalayacaksınız. 

 

 • Deneme sonuçlarınıza göre Kişiye Özel Dijital Kitap HEDİYE.

 

 • Kampımızda ayrıca YKS'ye yönelik seminer ve rehberlik düzenlenecektir. 

 

 • Dijital bir kurs olmanın avantajıyla puanegitim.com’un eğitmen kadrosu, Türkiye’nin farklı şehirlerinde ikamet eden deneyimli ve başarılı öğretmenlerden oluşur. 

 

 • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla puanegitim.com ’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 

  

  * Derslere ait çözümlü PDF'ler paylaşılacaktır. Fiziksel kaynak gönderimi yapılmayacaktır.
 

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 23 Ocak 2023
Bitiş Tarihi 06 Şubat 2023

 

 • Kampımızda  2023 - YKS  TYT 'ne yönelik Türkçe, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya'nın yanı sıra AYT 'ne yönelik canlı Matematik dersleri yapılacaktır.

 

 • Alanında uzman hocalarımızın derlediği yeni nesil sorularla TYT eksiklikleriniz giderilmiş olacaktır.

 

 • Deneme sonuçlarınıza göre hangi konudan ne düzeyde yeterli olduğunuzu görecek ve eksik olduğunuz noktaları tamamlamak adına kişiye özel dijital kitap sahibi olacaksınız. 

 

 • Rehberlik dersinde ise YKS 'ye kalan sürede nasıl bir yol izlemeniz gerektiği sunulacaktır.

 

 

 

Eğitmen Bilgisi

Berk EKİCİ

Türkçe
35
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Ferhat AKBAŞ

Tarih
16
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Nurhan EFENDİ

Fizik
30
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Sinem DAĞ

Biyoloji
21
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Volkan ŞAMPİYON

Matematik
30
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Hakan UZEL

Matematik
24
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Beyza Hoca

Kimya
14
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Abdullah ESER

Coğrafya
18
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Ziya Sümer

Rehberlik
2
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 23 Ocak 2023
Bitiş Tarihi 06 Şubat 2023

 

 

Batuhan Yıldırım

29.11.2022

Paragraf kampına da katıldım. Üzerine bu kampı görünce çok sevindim çünkü tyt konularım bitmek üzere bol bol soru çözmem gerekiyordu :)


Volkan Ağdemir

Süperrr 29.11.2022

Kampın içeriği dolu dolu gerçekten, ücretsiz olması da cabası.


Busenaz Akın

Beğendim 29.11.2022

Paketin içeriği güzel, puan eğitime çooook sevgiler.


büşra yener

Oldukça verimli 29.11.2022

En çok ihtiyacım olan şeydi, teşekkürler puan eğitim.


Cem Dağdelenli

Tavsiye edilir 29.11.2022

İçeriğini beğendim, faydalı bir paket.


Fatma Beylerbeyi

30.11.2022 29.11.2022

Bu paketi yeni aldım ama şimdiden çok beğendim, ücretsiz olduğunu görünce inanamadım başta. Gerçekten puan eğitim bu süreçte öğrencinin yanında


Oğuzhan Ceran

Aşırı iyi bir haber 30.11.2022

Tyt konularını bitirmişken böyle bir kamp alma çok mantıklı. Teşekkürleeeer puannn


Asel Yağcı

Teşekkürler Puan eğitim 30.11.2022

Hem tyt bitirme kampı hem de ücretsiz. Zaten puanın kampları çok verimli geçiyordu bu kampı görünce aşırı mutlu oldum. Hmen konularımı toparlayıp kampa yetişeceğim ;;) teşekkkülerr


Duru Ölmez

Bi puan çok puan 04.12.2022

Görünce çok sevindim hemen arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Böyle bir kampı başka yerde bulamayız. harikaaa


Hakan Yiğiter

on numara 04.12.2022

ösymnin gizli taktikleri kampından sonra bu kamp harika olmuş. Volkan ve Hakan hocayı çok seviyorum. Matematiği sevdirdiler...


Furkan Deniz

Genel tekrar olmasına bayıldımm 05.12.2022

Konuların bitmesiyle hem genel tekrar yapacağız hem farklı soru kalıbı göreceğiz.. kampı kaçırmayın derim


Ayşenur Şahin

çokça tavsiye içerirrr 05.12.2022

Puanın diğer kamplarına da katıldım. Aşşırı verimli geçiyor üstelik bu kampı ücretsiz yapmışlar...


Buse Sazak

gelsin tyt netleri 👏✔✔ 05.12.2022

Tyt konularını bitirenler bence bu kampı kaçırmasın.. hocaların soru çözümü, vereceği taktikler, 90 saat kamp ile netler cepte ;))


Beyza Gündüz

05.12.2022

Paragraf kampına katıldım ciddi anlamda netlerim arttı. Hocaların ders anlatımı, samimiyeti, canlı ders esnasında sorularımıza cevap vermeleri ve her şeyden önce güncel, yeni nesil sorulara hakim olmaları beni çok etkiledi. iyiki puan eğitimle ve hocalaıyla tanışmışım. paragraf artık beni korkutmuyor 25lerde olan netlerim 32lere yükseldi. iyiki......


2023 - TYT Bitirme Kampı

2023 - TYT Bitirme Kampı
İndirim
%100
1.009,00 TL 0,00 TL
90+ Saat
Sepete Ekle
200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

2023- TYT AYT Sayısal ya da Eşit Ağırlık Canlı Kurs Paketi alan öğrencilerimize 1 yıllık Hızlı Okuma Kursu ÜCRETSİZ! SUPEREAD.com ile yaptığımız iş birliği ile öğrencilerimizin başarısını artırmayı planlıyoruz. “Hızlı Okuma Modülü (Superead)” ile okumayı çok seven, bunu daha hızlı ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimiz, dünyanın en nitelikli hızlı okuma eğitmenleri tarafından hazırlanmış video eğitimler ile okuma ve anlama hızlarını çok kısa sürede geliştirebilecekler. Modül içerisinde; video eğitimler,100’den fazla e-kitap ve onlarca egzersiz yer almaktadır.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.