Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

8. Sınıf Kurs Paketi

Ders Saati 350+
Eğitim Süresi 2024-2025 Eğitim Dönemi
Kullanım/Kurs Başlangıcı 01.09.2024
Kullanım/Kurs Bitişi 14.06.2025

Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizdeki canlı destek bölümünden veya 0510 220 2053, 0510 220 3481, 0510 220 3492, 0510 220 3861 ve 0538 683 2471  numaralı telefonlardan eğitim danışmanlarımızla haftanın 6 günü 09:00-18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz. “Ayrıca 09:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir.”

1- Birebir Takip Eden Sana Özel Eğitim Danışmanı              
Kurs paketini aldığınızda öğrencimize bir eğitim danışmanı atanır. Öğrencimizle ayda 2 görüşme yapılacak şekilde bir planlama yapılmaktadır. Aşağıda yer alan adımlarla birlikte öğrencimiz için etkin bir çalışma süreci yönetilir. 

 • Görüşmede öğrencimizin aylık çalışma programı, bitirmesi gereken konular ve başarı grafiğini yükseltmek için yapılması gerekenler konuşulur ve planlanır.  
 • Eğitim danışmanımız ilk veya ikinci hafta öğrencinin programdan koptuğunu görürse tekrar bir görüşme planlayarak öğrenci motivasyon görüşmesi veya gerekliyse programında güncelleme yapar. 


2- Günlük Hedef ve Takip Uygulaması           
Eğitim danışmanımız öğrencimiz için belirlediği program kapsamında günlük hedefler ve yapılması gerekenler yer alır. Eğitim danışmanı öğrencinin programı uygulayıp uygulamadığını görmek için günlük olarak takip eder.        

3- Acil Durum Butonu            
Öğrencimiz moralini bozacak bir durumda eğitim danışmanıyla acil görüşme talep edebilir. Eğitim danışmanlarımız öğrencinin bu sorunu aşması için elinden geleni yapacaktır ancak öğrencinin yaşadığı durum eğitim danışmanımızı aşan bir konuysa kurumumuz veli ile iletişime geçerek konuyu bildirir.

4-Seviyene Göre Hazırlanan Kişiye Özel Soru Bankası       
Öğrencimize eğitim takviminde belirlenen tarihte bir deneme sınavı gönderilir. Bu deneme sınavının sonucuna göre öğrencimizin tam seviyesine göre bir soru bankası hazırlanır. Tatil ödevi olarak öğrencimize yönlendirilir.

5- 7/24 Sorularını Çözen Bir Eğitmen Grubu          
Öğrencimizin her an yanında olan soru çözüm uygulamasıdır. 7/24 çözemediği tüm soruları tahta uygulamasına gönderebilir ve dakikalar içinde binlerce öğretmenden oluşan soru çözüm kadromuz sorunun doğru cevabını öğrencimize göndermektedir. 

6- Limy Yapay Zeka Koçu         
Limy, sınav hazırlıklarını anlık olarak takip eden ve sana özel eğitim programları sunan bir yapay zekadır. Gelişmiş yapay zeka tabanlı analizleriyle, öğrenme sürecindeki ilerlemeyi gerçek zamanlı olarak takip edebilir, kişinin zayıf yönlerini belirleyebilir ve bu alanlarda özelleştirilmiş çözümleri sunabilir.

1-Yazılıya Hazırlık Özel Video Dersleri ile Yazılıda Tam Puan         
MEB’in  ortak yazılı sınav modeli yıl içinde yapılan yazılı sınavları tüm öğrenciler için çok önemli olacaktır. Her sınıf için yılda 4 adet yazılı sınav yapılmaktadır. Eğitim içeriğimizde yer alan “yazılıya hazırlık dokümanı” 15 gün önceden öğrencilerimize fiziki olarak gönderilecektir. Bu dokümanları alanındaki yetkin öğretmenlerimiz 15 gün önceden çözerek öğrencimizin sistemine tanımlanacaktır.     

2- Stüdyo Ortamında Konu Konu Hazırlanmış 4K Video Dersler      
Paket içeriğimizde öğrencinin ihtiyacı halinde kullanabileceği branş ve konu bazlı 4K çift kamera stüdyo çekimi video dersleri vardır.  Diğer eğitim platformları offline kayıttan eğitim videolarını ücretli olarak verirken, Puan Eğitim “4K Çift Kamera Stüdyo Çekimi Ders Videoları”nı kursa kayıtlı öğrencilerine hediye etmektedir.  Bu videolar ile konu eksiği kapatma hap bilgi edinme gibi kazanımlara sahip olacaksınız.      

3- Tam Tekrar Kamplar      
Öğrencilerimizin en çok zorluk çektiği konular ve LGS'de en çok çıkan konular üzerine kurgulanmış Kasım, Ocak  ve Nisan aylarında açıklarınızı ortadan kaldıracak CANLI derslerdir. Bu derslerde eğitmenlerimize direkt soru sorabilir öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz
 

1- LGS Hazırlık Seti   
Öğrencimizin öğrendiği konuları pekiştirmesi  ve LGS hazırlığında tüm eksikliklerini gidermesi için verilen kitaplardır. 

2-Yazılıya Hazırlık Dokümanı   
2024-2025 yazılı tarihleri belirlendikten sonra, tüm dersleri kapsayan 4 yazılı için 4 adet yazılıya hazırlık kitapçığı yazılı tarihine 15 gün kala öğrencimize gönderilir.
    
3- Kişiye Özel Kitap ve Deneme Sınavı   
Öğrencimize eğitim takviminde belirlenen tarihte bir deneme sınavı gönderilir. Bu deneme sınavının sonucuna göre öğrencimizin tam seviyesine göre bir soru bankası hazırlanır. Tatil ödevi olarak öğrencimize yönlendirilir.

Eğitim danışmanlarımız öğrencimiz ile ilgili düşünce ve durumunu ayda 1 yazılı olarak velimize iletir. 2 ayda bir ise veli ile telefonla veya zoom üzerinden bir görüşme planlanabilir. (Öğrencinin durumu veya velinin isteğine göre)    
Önemli Not: Öğrencimize ulaşamadığımız ya da uzaktan danışmanlıkla gelişimine katkıda bulunamadığımızı hissettiğimiz anda veli ile bir görüşme planlanır.   

 • Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformudur.         
   
 • Eğitimde 8. yılını bitiren Puan Eğitim 2022-2023 eğitim-öğretim yılında 100.000’den fazla öğrencisiyle Türkiye’nin en büyük online eğitim platformlarından biri olmuştur.         
   
 • Basılı yayın içeriklerimiz MEB müfredatına uyumlu ve tamamen günceldir. CANLI eğitimlerimizde Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın her yıl Temmuz ayında güncellediği yayınları kullanılır.         
   
 • Puan Eğitim (@puanegitim) Instagram hesabından bir eğitim yılında paylaştığımız tüm ders programlarımızı, seminerlerimizi, kamplarımızı ve yayınlarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

• Bu kurs paketini nasıl satın alabilirim?          
İncelemiş olduğunuz kurs paketini satın almak için buraya tıklayabilir ya da sormak istediğiniz yerleri sitemizde yer alan canlı destek bölümüne yazabilir yine sitemizde yer alan kayıtlı numaralardan bizleri arayabilirsiniz.        
Önemli Not: Kayıt olduğu Günden 2025 Mayıs Ayına Kadar taksitlendirilir.   

• Canlı ders esnasında soru sorabilir miyim?          
Evet sorabilirsiniz. Kendi uygulamamıza ait Chat bölümünden ders esnasında yazdığınız tüm sorular eğitmenimizin ekranında yer alır ve uygun bir anda cevaplanır.          

• Canlı dersi kaçırırsam tekrar izleyebilir miyim?          
Evet izleyebilirsiniz. Canlı dersler sona erdikten bir gün sonra “Çalışma Odası” profilinizde video olarak yayına alınır. Sınav gününe kadar sınırsız izleyebilirsiniz.          

• Çözemediğim soruların çözümüne nasıl ulaşırım?          
Puan Eğitim öğrencilerine 1 Yıllık TAHTA soru çözüm uygulaması ücretsiz olarak tanımlanır. Çözemediğiniz soruların fotoğrafını çekip 7 gün 24 saat her an uygulamaya göndererek çözümlerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca branş özelinde açılan Whatsapp gruplarımız aracılığıyla çözemediğiniz soruları gruptan sorarak hem sınıf arkadaşlarınızdan hem de eğitmenlerimizden çözüm alabilirsiniz.          

• Ders programı hazırlamama yardımcı olacak ve sınava kadar geçen süreçte her türlü soruma cevap alabileceğim rehberlik hizmeti var mı?          
Sınav Eğitim Kurumları’nın 33 yıllık tecrübesi ile Puan Eğitim platformunda üst düzey bir rehberlik-koçluk hizmeti alırsınız. Her bir öğrencimize özel tanımlanan alanında uzman Sınav Koçları ile kişiye özel ders programınız hazırlanır ve yıl boyu aklınıza takılan tüm sorulara rehberlik hizmeti verilir.          

• Deneme sınavlarınız online olarak mı yapılıyor?          
Puan Eğitim’de birebir kurs deneyimi yaşarsınız. Deneme sınavları aylık periyotlarla basılarak adresinize kargolanır ve sizden süre tutarak basılı yayın üzerinde çözmeniz beklenir. Çözümlerinizi sistemimizdeki sanal optiğe girerek Türkiye geneli sonuçlarınızı görebilirsiniz.          

• Kişiye özel kitabı nasıl temin ederim?          
Kişiye Özel Kitap kursumuza kaydolan tüm öğrencilerimize ücretsizdir. Kişiye Özel Kitabınızı oluşturup gönderebilmemiz için deneme sınavlarına düzenli olarak girmeniz ve sonuçlarınızı Puan Eğitim sistemine yüklemeniz gerekmektedir. Her 3 deneme sınavında bir kitap oluşturularak tarafınıza gönderilir. Deneme sınavlarına girmeyen ve sisteme çözümlerini yüklemeyen öğrencilerimize kişiye özel kitap gönderilememektedir.          

• Soru bankası, konu anlatımlı, yaprak test, paket deneme alacak mıyım?          
33 yıllık yayın tecrübesiyle SINAV markası bünyesinde hazırlanan MEB müfredatına uyumlu ve tamamı güncel Puan Yayınları ve Sınav Yayınları basılı yayın setleri öğrencilerimizin adresine kargolanır ve yıl içerisindeki dersler bu kitaplar üzerinden işlenir.          

• Eğitmenler ile iletişime geçebiliyor muyum?          
Kendi alanlarında uzman eğitmenlerimize canlı dersler esnasında aktif iletişimde olduğunuz gibi canlı ders dışında WhatsApp gruplarından ulaşabilmektesiniz.           

• Satın aldığım paketi beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim?          
Satın aldığınız ürüne(canlı, kayıttan kurs, tek ders) göre iptal ve iade etme koşulları detaylı olarak aşağıda belirtilmiştir;

CANLI KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI          
Canlı kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ila 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)          

• 14 iş günü geçti. Canlı kurs paketimi iade edebilir miyim?          
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Genel, Birleştirilmiş ve tek dersler için canlı kursun başlangıç tarihinden itibaren           
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.           
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.           
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.           
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.           
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz          

• Canlı Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?          
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez.) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

KAYITTAN KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI          
Kayıttan kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ile 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)          

• 14 iş günü geçti. Kayıttan kurs paketimi iade edebilir miyim?          
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Kayıttan kurs paketlerin tamamı için kursun başlangıç tarihinden itibaren           
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.           
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.           
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.           
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.           
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz

• Kayıttan Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?          
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

4K VİDEO DERS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI          
Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise; “6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Herhangi bir yorum bulunmuyor.

8. Sınıf Kurs Paketi

8. Sınıf Kurs Paketi
İndirim
%30
22.857,14 TL 16.000,00 TL
350+ Saat

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.