Üye Girişi
0

Hakkımızda

Hakkımızda

Puan Yayınları 2016 yılında kurulmuş proje tabanlı yayınları ile sektörde önde olan bir yayındır. Felsefesi ve birikimi ile çağın gereklerine uygun dijital eğitim sistemlere önem vererek Türkiye’deki birçok “okul ve “kurs”un çözüm ortağı olmuş bir yayın kuruluşudur. Puan Yayınları, Sınav Yayınları ve Sorubankasi.net iş birliği ile kurulan puanegitim.com TYT, AYT ve LGS hazırlık sürecinde canlı/online kurs programları, kayıttan ve 4K video eğitimleri ve kapsamlı yayın ağı ve kalitesi ile başarılı nesiller yetişmesi için katkı sağlayan bir uzaktan eğitim platformudur. Ayrıca 300.000’i aşan soru havuzu ile kurumların ihtiyacı olan online deneme, online test gibi eğitim-öğretimdeki tüm argümanları kullanıma sunmuştur.

Kapsamlı bir alt yapıya sahip Puan Yayınları, bütün dijital sistemlerin birleştiği Puan Eğitim Sistemi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki alanında uzman en iyi hocaları, Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerle “Online Canlı Ders Platformu”nda buluşturarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Her geçen gün kalitesini artırarak devam eden Puan Ekibi’nin en büyük hedefi hep gerçekleştirdiği gibi “Tüm Öğrencilerini En Prestijli Üniversitelerin En İyi Bölümlerine” yerleştirmektir.

ODAK NOKTAMIZ

Öğrencilerimiz üzerinde birebir ilgi, rehberlik takip ve düzenli çalışma desteğini sağlayarak; öğrenmeye açık, yenilikçi, araştıran ve sorgulayan, akılcı, problem çözme becerisi gelişmiş, işbirlikçi, eleştirel düşünebilen, öz değerlendirme yapabilen, milli değerlerini benimseyen, başarılı öğrenciler yetiştirmeyi ve bu misyon ile gerek iyi bir lise eğitimi almalarını gerekse de tüm geleceklerini belirleyecek doğru bir üniversite tercihi yapmaları yolunda yanlarında olmayı amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; en değerli yatırımın eğitime yapılan yatırım olması bilincinden hareketle, başarılı; başarılı olduğu kadar da özgüveni yüksek ve mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamak, eğitim öğretimde kalitesi ve özgün çalışmalarıyla seçkin ve fark yaratan bir uzaktan eğitim platformu olmaktır.