Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

2023 - TYT - AYT Ramazan Kampı

Ders Saati 30 Saat
Eğitim Süresi 30 gün
Başlangıç Tarihi 24.03.2023
Bitiş Tarihi 30.06.2023

 • 2023 YKS öncesinde ÖSYM'nin son yıllarda benimsediği soru tarzlarına göre yeni nesil teknikler, taktikler ve farklı pratik yaklaşımlarla “TYT Türkçe - Paragraf”,TYT Matematik - Problemler” ve “AYT Matematik - Parabol, İkinci Dereceden Denklemler,  Logaritma ve Diziler” konularına özel soru çözümlerinde kendinizi geliştirebileceğiniz  kamp sizleri bekliyor. 
   
 • Kampımız erken hazırlık 11. sınıf öğrencilerinin yanı sıra 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize uygundur. 
   
 • 24.03.2023 ve 16.04.2023 tarihleri arasında ilgili branşlardan tamamı canlı 30+ ders saatlik 2023 - Ramazan kampı ÜCRETSİZ bir eğitimdir. *  
   
 • Dijital bir kurs olmanın avantajıyla puanegitim.com ’un eğitmen kadrosu, Türkiye’nin farklı şehirlerinde ikamet eden deneyimli ve başarılı öğretmenlerden oluşur. 
   
 • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla puanegitim.com ’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 
   
 • *Derslere ait çözümlü PDF'ler paylaşılacaktır. Fiziksel kaynak gönderimi YAPILMAYACAKTIR. 

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 24 Mart 2023
Bitiş Tarihi 30 Haziran 2023

 

 • Kampımızda  2023 - YKS  TYT Türkçe - Paragraf, TYT Matematik - Problemler, AYT Matematik - Parabol, İkinci dereceden denklemler, Logaritma ve Diziler konularına yönelik canlı dersler kurgulanmıştır. Derslerimiz konu tekrarlı soru çözümleri üzerinden tasarlanmıştır böylelikle gerçek sınava en yakın soru tarzlarına karşı nasıl davranış göstermeniz gerektiği amaçlanmıştır. 

 

 • Alanında uzman hocalarımızın derlediği yeni nesil sorularla konuları soru bazında tekrar edecek ve 2023 YKS için eksiklikleriniz giderilmiş olacaktır. Kamp sonunda hem ilgili konuları hatırlamış olacak hem de ÖSYM tarzı sorulara karşı pratik yaklaşımlar gösterebilme kabiliyetiniz artmış olacaktır. 

 

 • Kamp bitiminde öğrendiklerinizi pekiştirecek online denemelerle hangi konudan ne düzeyde yeterli olduğunuzu anında analiz edebileceksiniz. 

 

 • Kampta yapılan dersleri 30.06.2023 tarihine kadar izleyebileceksiniz. Ayrıca derslerde kullanılan çözümlü ders dokümanları sizlerle paylaşılacaktır.

 

 

 

 

Eğitmen Bilgisi

Berk EKİCİ

Türkçe
37
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Volkan ŞAMPİYON

Matematik
32
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

Hakan UZEL

Matematik
26
Toplam
Eğitim
100+
Toplam
Süre(Saat)

 

Eğitim Tarihleri

Başlangıç Tarihi 24 Mart 2023
Bitiş Tarihi 16 Nisan 2023

 

 

 

Yağmur Özcan

çok güzel bir haber 04.02.2023

Tyt bitirme kampına da katıldım çok verimli geçmişti, bu kampı da görünce çok sevindim. çoook teşekkürler puan eğitim 😍😍


Şeyma Deniz

Tavsiye ederim 05.02.2023

Tyt konularını bitirdiyseniz ve ayt çalışıyorsanız bu kampı kaçırmayın. En çok zorlandığımız konuları da tekrar etmiş olacağız. ne kadar teşekkür etsek azdır.


Burak Kocaaslan

süper 05.02.2023

Özelikle bu konulardan kamp olması harika bir haber. Puan eğitimin hocalarının hepsi harika ders anlatıyor. Kesinlikle kaçırılmamalı!!!!


Buse Akyıldız

Kamplar çok verimli 06.02.2023

Puan eğitimin bütün kamplarına katıldım tabi ki bu kampı da kaçırmayacağım çok iyi bir fırsat bizler için. Sınavdan önce hem konuları tekrar etmiş olacağız hem de çeşitli soru kalıbı göreceğiz. Zaten hocalar da on numara 🤩


Enes Atabey

06.02.2023

Biz öğrencileri bu kadar düşünen başka bir kurum daha olabilir mi? Kamplar harika geçiyor. Hem online olarak katılabiliyoruz hem de istediğimiz zaman kayıttan izleyebiliyoruz. Aşşşırı güzel bir fırsat.....


Fatma Demir

çok teşekkürler 06.02.2023

Bizlere bu imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edeceğim.🙏


Nisanur Çakır

06.02.2023

Problemler ve paragraf konuları pratik ve hız gerektiren konular bol bol soru çözmemiz gerekir. çok sevindirici bir haber. Ramazan kampını heyecanla bekliyorum.😎🤗🤗


Ali Göksu

TYT Bitirme Kampı Gibi harika olacak süperrrr 07.02.2023

Ben 12. sınıfım YKS hazırlıkta oldukça faydasını görüyorum arkadaşlar TYT Bitirme kampı çok iyidi bir fırsat daha sunuyorlar. Teşekkürler puan eğitim


Zeynep Tekinn

Taktiklerle soru çözümü 07.02.2023

İlk yapılan paragraf kampına da katıldım Berk hoca efsane anlatıyor... Bu kampı heyecanla bekliyorum problemleri de halledeceğiz. Hocaların vereceği taktikler çok önemli..


Fatih Anıl Özmen

Netlerim inanılmaz arttı 07.02.2023

Ekim ayında sayısal paket almıştım yetiştiremeyeceğim diye çok korkuyordum ancak sınav koçumun yaptığı programla ilerledim konuları yetiştirdim. Tyt konularım tamamen bitti artık sadece soru çözüyorum. Bu kamp tyt bitirme kampının üzerine harika olacak. Paragraf ve problem zaten cepte artı limit türev integral i de halledeceğiz. Herkes bence faydalanmalı. Puan eğitim bu işin hakkını veriyor!!!!1


Yiğit Uslu

Çok teşekkür ederiz 07.02.2023

Faydalı olacağından o kadar eminim ki... herkese şiddetle tavsiye ediyorum.. Bizlere bu imkanı sunduğu için puan eğitime çok teşekkür ederiz.


Sude Yılmaz

Süper 07.02.2023

Puan eğitimin kampları aşşırı mükemmel geçiyor. netlerini artırmak isteyen herkes mutlaka katılmalı.. çokça tavsiyeee


2023 - TYT - AYT Ramazan Kampı

2023 - TYT - AYT Ramazan Kampı
İndirim
%100
1.003,00 TL 0,00 TL
30 Saat
Sepete Ekle
200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

2023- TYT AYT Sayısal ya da Eşit Ağırlık Canlı Kurs Paketi alan öğrencilerimize 1 yıllık Hızlı Okuma Kursu ÜCRETSİZ! SUPEREAD.com ile yaptığımız iş birliği ile öğrencilerimizin başarısını artırmayı planlıyoruz. “Hızlı Okuma Modülü (Superead)” ile okumayı çok seven, bunu daha hızlı ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimiz, dünyanın en nitelikli hızlı okuma eğitmenleri tarafından hazırlanmış video eğitimler ile okuma ve anlama hızlarını çok kısa sürede geliştirebilecekler. Modül içerisinde; video eğitimler,100’den fazla e-kitap ve onlarca egzersiz yer almaktadır.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.