Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

TYT-AYT Sayısal

Ders Saati 1000+
Eğitim Süresi 2024-2025 Eğitim Dönemi
Kullanım/Kurs Başlangıcı 26.08.2024
Kullanım/Kurs Bitişi 14.06.2025

Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizdeki canlı destek bölümünden veya 0510 220 2053, 0510 220 3481, 0510 220 3492, 0510 220 3861 ve 0538 683 2471  numaralı telefonlardan eğitim danışmanlarımızla haftanın 6 günü 09:00-18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz. “Ayrıca 09:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir.”

1- Birebir Takip Eden Sana Özel Eğitim Danışmanı         
Kurs paketini aldığınızda öğrencimize bir eğitim danışmanı atanır. Öğrencimizle ayda 2 görüşme yapılacak şekilde bir planlama yapılmaktadır. Aşağıda yer alan adımlarla birlikte öğrencimiz için etkin bir çalışma süreci yönetilir. 

 • Görüşmede öğrencimizin aylık çalışma programı, bitirmesi gereken konular ve başarı grafiğini yükseltmek için yapılması gerekenler konuşulur ve planlanır.  
 • Eğitim danışmanımız ilk veya ikinci hafta öğrencinin programdan koptuğunu görürse tekrar bir görüşme planlayarak öğrenci motivasyon görüşmesi veya gerekliyse programında güncelleme yapar. 


2- Günlük Hedef ve Takip Uygulaması      
Eğitim danışmanımız öğrencimiz için belirlediği program kapsamında günlük hedefler ve yapılması gerekenler yer alır. Eğitim danışmanı öğrencinin programı uygulayıp uygulamadığını görmek için günlük olarak takip eder.   

3- Acil Durum Butonu       
Öğrencimiz moralini bozacak bir durumda eğitim danışmanıyla acil görüşme talep edebilir. Eğitim danışmanlarımız öğrencinin bu sorunu aşması için elinden geleni yapacaktır ancak öğrencinin yaşadığı durum eğitim danışmanımızı aşan bir konuysa kurumumuz veli ile iletişime geçerek konuyu bildirir.

4-Seviyene Göre Hazırlanan Kişiye Özel Soru Bankası  
Aldığınız pakette sizlere deneme sınavlarımız fiziki olarak uygulanır. Sistemimize yüklenen deneme sınav sonuçlarınıza göre bir adet “kişiye özel soru bankası” oluşturularak gönderilir. Deneme sınavları öğrencimiz tarafından sisteme yüklenmez veya eksik yüklenirse kişiye özel soru bankası gönderilemez.

5- 7/24 Sorularını Çözen Bir Eğitmen Grubu     
Öğrencimizin her an yanında olan soru çözüm uygulamasıdır. 7/24 çözemediği tüm soruları tahta uygulamasına gönderebilir ve dakikalar içinde binlerce öğretmenden oluşan soru çözüm kadromuz sorunun doğru cevabını öğrencimize göndermektedir.     

6-  Limy Akıllı Rehber        
Limy, sınav hazırlıklarını anlık olarak takip eden ve sana özel eğitim programları sunan bir yapay zekadır. Gelişmiş yapay zeka tabanlı analizleriyle, öğrenme sürecindeki ilerlemeyi gerçek zamanlı olarak takip edebilir, kişinin zayıf yönlerini belirleyebilir ve bu alanlarda özelleştirilmiş çözümleri sunabilir.

1- Gerçek Sınıf Deneyimi ile İnteraktif Canlı Dersler      
Sınav gününe kadar yıl boyu 1024 saatin üzerinde tüm branşlarda canlı eğitim alırsınız. Öğrencimiz ders esnasında anlamadığı yerleri anında sorabilir veya tekrar anlatılmasını talep edebilir. Bu yönüyle Puan Eğitim’in fiziki kurstan tek farkı derslere katılımın akıllı cihazlar (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) üzerinden sağlanmasıdır.    

2- Stüdyo Ortamında Konu Konu Hazırlanmış 4K Video Dersler  
Paket içeriğimizde öğrencinin ihtiyacı halinde kullanabileceği branş ve konu bazlı 4K çift kamera stüdyo çekimi video dersleri vardır. Diğer birçok online eğitim platformunun aksine Puan Eğitim bir “CANLI” eğitim platformudur. Diğer eğitim platformları offline kayıttan eğitim videolarını ücretli olarak verirken, Puan Eğitim “4K Çift Kamera Stüdyo Çekimi Ders Videoları”nı kursa kayıtlı öğrencilerine canlı eğitim yanında hediye olarak vermektedir.  Bu videolar ile konu eksiği kapatma hap bilgi edinme gibi kazanımlara sahip olacaksınız.  

3-Dönem Bitirme Tam Tekrar Kampları     
Eğitim-öğretim yılı içerisinde ek destek olarak yaptığımız derslerdir. Toplam 5000 TL değerinde olan kamplarımız Puan Eğitim Canlı Ders Paketlerine kayıtlı öğrencilerimize ücretsizdir.    

4- Sınavda Sık Soru Gelen Konulardan Ek Dersler      
Öğrencilerimize YKS'de çok fazla öneme sahip sık sık sorulan konulardan ek dersler sunulmaktadır. Böylece bu konularda önemli ilerleme kaydetmiş olacak sınava tam hazırlıklı gireceksiniz.    
 


• TYT-AYT P-DİF Branş Konu Anlatımlıları(9 adet)  
• TYT-AYT Branş Soru Bankaları(10 adet)  
• TYT Paragraf Soru Bankası(Puan Yayınları)  
• TYT Paragraf Soru Bankası(Sınav Yayınları)  
• TYT 3’lü Paket Deneme(Puan Yayınları)  
• TYT 5’li Paket Deneme(Sınav Yayınları)  
• TYT Deneme Sınavı (2 adet)  
• AYT Deneme Sınavı (2 adet)  
• Kişiye Özel Soru Bankası (1 adet)

Eğitim danışmanlarımız öğrencimiz ile ilgili düşünce ve durumunu ayda 1 yazılı olarak velimize iletir. 2 ayda bir ise veli ile telefonla veya zoom üzerinden bir görüşme planlanabilir. (Öğrencinin durumu veya velinin isteğine göre)   
Önemli Not: Öğrencimize ulaşamadığımız ya da uzaktan danışmanlıkla gelişimine katkıda bulunamadığımızı hissettiğimiz anda veli ile bir görüşme planlanır.   

 • Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformudur.     
   
 • Eğitimde 8. yılını bitiren Puan Eğitim 2022-2023 eğitim-öğretim yılında 100.000’den fazla öğrencisiyle Türkiye’nin en büyük online eğitim platformlarından biri olmuştur.     
   
 • Basılı yayın içeriklerimiz MEB müfredatına uyumlu ve tamamen günceldir. CANLI eğitimlerimizde Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın her yıl Temmuz ayında güncellediği yayınları kullanılır.     
   
 • Puan Eğitim (@puanegitim) Instagram hesabından bir eğitim yılında paylaştığımız tüm ders programlarımızı, seminerlerimizi, kamplarımızı ve yayınlarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

• Bu kurs paketini nasıl satın alabilirim?      
İncelemiş olduğunuz kurs paketini satın almak için buraya tıklayabilir ya da sormak istediğiniz yerleri sitemizde yer alan canlı destek bölümüne yazabilir yine sitemizde yer alan kayıtlı numaralardan bizleri arayabilirsiniz.    

• Canlı ders esnasında soru sorabilir miyim?      
Evet sorabilirsiniz. Kendi uygulamamıza ait Chat bölümünden ders esnasında yazdığınız tüm sorular eğitmenimizin ekranında yer alır ve uygun bir anda cevaplanır.      

• Canlı dersi kaçırırsam tekrar izleyebilir miyim?      
Evet izleyebilirsiniz. Canlı dersler sona erdikten bir gün sonra “Çalışma Odası” profilinizde video olarak yayına alınır. Sınav gününe kadar sınırsız izleyebilirsiniz.      

• Çözemediğim soruların çözümüne nasıl ulaşırım?      
Puan Eğitim öğrencilerine 1 Yıllık TAHTA soru çözüm uygulaması ücretsiz olarak tanımlanır. Çözemediğiniz soruların fotoğrafını çekip 7 gün 24 saat her an uygulamaya göndererek çözümlerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca branş özelinde açılan Whatsapp gruplarımız aracılığıyla çözemediğiniz soruları gruptan sorarak hem sınıf arkadaşlarınızdan hem de eğitmenlerimizden çözüm alabilirsiniz.      

• Ders programı hazırlamama yardımcı olacak ve sınava kadar geçen süreçte her türlü soruma cevap alabileceğim rehberlik hizmeti var mı?      
Sınav Eğitim Kurumları’nın 33 yıllık tecrübesi ile Puan Eğitim platformunda üst düzey bir rehberlik-koçluk hizmeti alırsınız. Her bir öğrencimize özel tanımlanan alanında uzman Sınav Koçları ile kişiye özel ders programınız hazırlanır ve yıl boyu aklınıza takılan tüm sorulara rehberlik hizmeti verilir.      

• Deneme sınavlarınız online olarak mı yapılıyor?      
Puan Eğitim’de birebir kurs deneyimi yaşarsınız. Deneme sınavları aylık periyotlarla basılarak adresinize kargolanır ve sizden süre tutarak basılı yayın üzerinde çözmeniz beklenir. Çözümlerinizi sistemimizdeki sanal optiğe girerek Türkiye geneli sonuçlarınızı görebilirsiniz.      

• Kişiye özel kitabı nasıl temin ederim?      
Kişiye Özel Kitap kursumuza kaydolan tüm öğrencilerimize ücretsizdir. Kişiye Özel Kitabınızı oluşturup gönderebilmemiz için deneme sınavlarına düzenli olarak girmeniz ve sonuçlarınızı Puan Eğitim sistemine yüklemeniz gerekmektedir. Her 3 deneme sınavında bir kitap oluşturularak tarafınıza gönderilir. Deneme sınavlarına girmeyen ve sisteme çözümlerini yüklemeyen öğrencilerimize kişiye özel kitap gönderilememektedir.      

• Soru bankası, konu anlatımlı, yaprak test, paket deneme alacak mıyım?      
33 yıllık yayın tecrübesiyle SINAV markası bünyesinde hazırlanan MEB müfredatına uyumlu ve tamamı güncel Puan Yayınları ve Sınav Yayınları basılı yayın setleri öğrencilerimizin adresine kargolanır ve yıl içerisindeki dersler bu kitaplar üzerinden işlenir.      

• Eğitmenler ile iletişime geçebiliyor muyum?      
Kendi alanlarında uzman eğitmenlerimize canlı dersler esnasında aktif iletişimde olduğunuz gibi canlı ders dışında WhatsApp gruplarından ulaşabilmektesiniz.       

• Satın aldığım paketi beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim?      
Satın aldığınız ürüne(canlı, kayıttan kurs, tek ders) göre iptal ve iade etme koşulları detaylı olarak aşağıda belirtilmiştir;

CANLI KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Canlı kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ila 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)      

• 14 iş günü geçti. Canlı kurs paketimi iade edebilir miyim?      
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Genel, Birleştirilmiş ve tek dersler için canlı kursun başlangıç tarihinden itibaren       
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.       
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.       
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.       
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.       
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz      

• Canlı Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?      
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez.) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

KAYITTAN KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Kayıttan kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ile 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)      

• 14 iş günü geçti. Kayıttan kurs paketimi iade edebilir miyim?      
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Kayıttan kurs paketlerin tamamı için kursun başlangıç tarihinden itibaren       
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.       
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.       
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.       
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.       
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz

• Kayıttan Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?      
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

4K VİDEO DERS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI      
Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise; “6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Bilge Uyanık

5 Yıldız 03.04.2024

Hocamm her şey muhteşem yani sistemin ilerleyişi en başından beri çok iyiydi hocalarımız da aynı şekilde donanımlı harika ve samimiler🥹 kamplar da çok güzel ve aşırı faydalı oluyor. Yani en ufak bi sıkıntımızda (siz başta olmak üzere) tüm ekip bizimle uğraşıyor. Rehberlikler motivasyon konuşmaları/bilgilendirmeleri iyi geliyor bazen ihtiyacımız oluyor. Her zaman yanımızda olduğunuzu hissediyoruz. Ben sizinle çooooook mutluyum ve güzel başarılara imza atacağımızdan eminimm 😇


Esmanur Aydın

bir PUAN çok şey değiştirir ! 03.04.2024

Puan eğitim gerçekten bir öğrencinin beklentilerinin tamamını karşılayabilicek bi platform hem hocaları hemde işleyişi o kadar güzel ilerliyo ki yapıcağınız tek şey masanın başına geçmek gerisi için zaten hocalara öyle bi güveniyosunuz ki devamı geliyo her hocamız işinde ayrı ayrı çok iyi hocalar aynı zamanda özel rehberlikçi hocalarımızla işiniz biraz daha kolaylaşmış oluyo bizler için verdiğiniz emek gözle görülür oluyo zaten her açıdan dolayısıyla gözüm kapalı güvenebilcegim bi egitim platformu💞💗


Elif Sude Altı

en iyi online eğitim platformu 01.04.2024

ben yks sayısal paketini kullanıyorum, olduğum konumdan dolayı ulaşım olacak her yer bana ekstra zahmet ve masraf olarak dönecekti. öncelikle bu yüzden canlı ders olması bence çok avantajlı ve bütün hocalarımız da çok ilgili ve işlerinde çok iyi öğretmenler. ben o yüzden çok memnunum kullandığım eğitim paketinden. beni en çok heyecanlandıran bu sene sınavı yapay zekanın hazırlayacağı bir sistemde, bireysel deneme analiziyle elimize ulaşan kişiye özel kitaptı ve bu herkesin ulaşabileceği bir imkan değil. o yüzden ben gerek canlı derslerden, gerek rehberlik imkanından gerek de ücretsiz olarak kullandığımız tahta uygulamasının bana çok faydasını gördüm.


Ceren Mercandağı

Puanla YKs artık daha bir kolay 03.04.2024

Mezuna kalmış bir öğrenci olarak puan eğitim sayesinde evimde, kendi ders çalışma ortamımı kurabildim. Öğretmenlerimin bilgisi, kitapların ve deneme sınavlarının kalitesi, eğitim koçumun beni en iyi şekilde yönlendirmesi sayesinde bu sene hedefime puan eğitimle ulaşacağıma inanıyorum.


Mikail Acar

çok faydalı bir paket 03.04.2024

Canlı ders hocalarımın güzel ve samimi anlatımları sayesinde yapamadığım öğrenemediğim konuları halletmek.Gönderilen iki farklı yayından gelen kaynaklar sayesinde öğrendiğim konuları pekiştirebilmek.Aylık gönderilen deneme sınavları ve sonuçlarımın analiz edilip bana özel, yanlışlarımdan yola çıkılarak gönderilen kitap ve en önemlisi olan siz rehberlik hocam ile kesintisiz irtibatta olmak vs. Şu anda bir puan eğitim öğrencisi olarak iyi ki bu paketi almışım diyorum.


Özge Aygül

5 yıldız 04.04.2024

Deprem zamanlarını daha yeni atlatmış ve nasıl çalışacağımı çok bilmiyorken online eğitim almak istedim.Puan egitimin içeriğini inceleyince diğerlerine nazaran daha çok içime sindi. Rehber hocamızla her görüşmemizde kendime güvenim ve çalışma hırsım arttı. Her konuda bana destek olması da ayrı bir motivasyon kaynağım oldu. Online derslerde minimum zaman kaybıyla güzel verim aldığımı düşünüyorum. Gönderilen denemeler ve deneme analiz niteliğinde kişiye özel kitaplar da iyi ki puan egitimdeyim dememe sebep oldu. Fiziksel ortam olmamasına rağmen o samimiyeti alabildiğimi düşünüyorum. Iyi ki puan eğitimdeyim dedirten birçok şey var.


TYT-AYT Sayısal

TYT-AYT Sayısal
İndirim
%30
28.570,00 TL 19.999,00 TL
1000+ Saat

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.