Üye Girişi
0
Bu eğitim bugün 0 defa ziyaret edilmiştir. x

PARAGRAF VE PROBLEM KAMPI

Ders Saati 15 Saat
Eğitim Süresi 4 Gün
Kullanım/Kurs Başlangıcı 16.04.2024
Kullanım/Kurs Bitişi 14.06.2024

 

 • Kampımızda YKS'nin TYT basamağında en çok sorunun geldiği ve en çok zorluk çekilen “TYT Türkçe - Paragraf” ve “TYT Matematik - Problemler” konularına yönelik canlı dersler kurgulanmıştır. Kampımız ilgili konulara ilişkin bol soru çözümleri üzerinden tasarlanmıştır. Böylece gerçek sınava en yakın soru tarzlarını çokça deneyimlemiş ve bu tür sorulara karşı nasıl davranış göstermeniz gerektiği amaçlanmıştır. Kampımız tüm YKS adaylarına ÜCRETSİZ'dir.   

 

 • Uzmanlarımızın hazırladığı yeni nesil sorularla konuları tekrar ederek, 2024 YKS için eksiklerinizi gidereceksiniz. Kamp sonunda ilgili konuları hatırlayacak ve ÖSYM tarzı sorulara pratik yaklaşımlarınızı geliştireceksiniz.

 

 • Kamp bitiminde öğrendiklerinizi pekiştirecek 6 adet online denemelerle hangi konudan ne düzeyde yeterli olduğunuzu anında analiz edebileceksiniz. 

 

 • Kampımıza katılan herkese “5 dakikada YKS” serimizden TYT Coğrafya dersimiz hediyemizdir.

 

 • Kampta yapılan dersleri 14.06.2024 tarihine kadar izleyebileceksiniz.

   
 • Ayrıca derslerde kullanılan ders dokümanlarının çözümlü ve çözümsüz biçimleri ders videosunun altında yer alacaktır. 


  NOT: Kampı nasıl alacağınızı görmek için tıklayınız.

 

@öğretmenler();

 • Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformudur.    
   
 • Eğitimde 8. yılını bitiren Puan Eğitim 2022-2023 eğitim-öğretim yılında 100.000’den fazla öğrencisiyle Türkiye’nin en büyük online eğitim platformlarından biri olmuştur.    
   
 • Basılı yayın içeriklerimiz MEB müfredatına uyumlu ve tamamen günceldir. CANLI eğitimlerimizde Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın her yıl Temmuz ayında güncellediği yayınları kullanılır.    
   
 • Puan Eğitim (@puanegitim) Instagram hesabından bir eğitim yılında paylaştığımız tüm ders programlarımızı, seminerlerimizi, kamplarımızı ve yayınlarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

• Bu kurs paketini nasıl satın alabilirim?     
İncele alabileceğiniz kurs paketini buradan satın almak için tıklayabilir ya da istediğiniz yerde yer alan canlı destek bölümüne yazabilir yine de kayıtlı bölgelerdeki kayıtlı numaralardan evde arayabilirsiniz. @@• Canlı dersler sırasında soru sorabilir miyim? @Evet sorabilirsin. Kendi uygulamamıza ait Sohbet bölümünde dersler sırasında yazdığınız tüm soruların eğitmenimizin kaydedildiği yer alır ve uygun bir anda cevaplanır. @@• Canlı dersi kaçırırsam tekrar izleyebilir miyim? @Evet izleyin. Canlı dersler sona erdikten sonra bir gün sonra “Çalışma Odası” profilinizde video olarak yayına alınır. Sınav gününe kadar sınırsız izle. @@• Çözemediğim çözümün çözümüne nasıl ulaşırım? @Puan Eğitimlerine 1 Yıllık TAHTA soru çözüm uygulaması ücretsiz olarak dağıtılır. Çözemediğiniz sorunları fotoğraf çekip 7 gün 24 saat ona bir uygulama göndererek çözümlerinize ulaşabilirsiniz. Branşta özel olarak açılan Whatsapp gruplarımız aracılığıyla çözdüğünüz ayrıntıları ayırarak hem sınıf arkadaşlarından hem de eğitmenlerimizden çözüm alabilirsiniz. @@• Derslerin hazırlanmasına yardımcı olacak ve sınava kadar geçen süreçte her türlü soruma cevap alabileceğim rehberlik hizmeti var mı? @Sınav Eğitim Kurumları'nın 33 yıllık deneyimi ile Puan Eğitimi platformunda üst düzeyde bir bağlanma-koçluk hizmeti sunulmaktadır. Her öğrencimize özel alanda uzman Sınav Koçları ile kişiye özel ders programınız hazırlanır ve yıl boyu aklınıza açıklığa tüm talimatlara rehberlik hizmeti verilir. @@• Deneme sınavlarınız online olarak mı yapılıyor? @Puan Eğitim'de bireysel kurs deneyimi yaşarsınız. Deneme sınavları aylık periyotlarla baz satın alma adresinize kargolanır ve sizden süre basılı tutularak yayın üzerinde çıkarmanız kesilir. Çözümlerinizi sistemimizdeki sanal optiğe girerek Türkiye geneli sonuçlarınızı görebilirsiniz. @@• Kişiye özel kitabı nasıl temin ederim? @Kişiye Özel Kitap kursumuza kayıt olanların tümü ücretsizdir. Kişiye Özel Kitabınızı oluşturup gönderebilmemiz için deneme sınavlarına düzenli olarak girmeniz ve sonuçlarınızı Puan Eğitim sisteminize yüklemeniz gerekmektedir. Her 3 deneme sınavında bir kitap oluşturularak tarafınıza gönderilir. Deneme sınavlarına girmen ve sistem çözümlerini yüklemeyen kişilere özel kitap göndermemektedir. @@• Soru bankası, konu anlatımı, yaprak testi, paket deneme alacak mısınız? @33 yıllık yayın deneyimiyle SINAV markasının ayrıntıları MEB müfredatına uyumlu ve eksiksiz güncel Puan Yayınları ve Sınav Yayınları basılı yayınların birimlerinin kurulumunda kargolanır ve yıl iç içindeki dersler bu kitaplar üzerinden işlenir.     @@• Eğitmenler ile iletişime geçebiliyor muyum?     @Kendi alanlarında uzman eğitmenlerimizin canlı dersler sırasında aktif iletişimde bulunabileceğiniz gibi canlı dersler dışında WhatsApp gruplarından da erişebilirsiniz.      

• Satın aldığım paketi beğenmediğim takdirde iade edebilir miyim?     
Satın aldığınız ürüne(canlı, kayıttan kurs, tek ders) göre iptal ve iade etme koşulları detaylı olarak aşağıda belirtilmiştir;

CANLI KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI     
Canlı kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ila 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)     

• 14 iş günü geçti. Canlı kurs paketimi iade edebilir miyim?     
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Genel, Birleştirilmiş ve tek dersler için canlı kursun başlangıç tarihinden itibaren      
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.      
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.      
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.      
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.      
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz     

• Canlı Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?     
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez.) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

KAYITTAN KURS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI     
Kayıttan kurs paketlerini satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret kesintisi olmadan, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade talebiniz, talebinizi takip eden ilk iş günü içerisinde başlatılır. İade kapsamındaki Eğitim ücretiniz 2 ile 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılır (Bankaların işleyişine göre değişiklik gösterebilir)     

• 14 iş günü geçti. Kayıttan kurs paketimi iade edebilir miyim?     
Eğer 14 iş günü geçmiş ancak aldığınız kursun başlama tarihine henüz zaman var ise %10 kesinti uygulanarak ücretin tamamı iade edilir. Kayıttan kurs paketlerin tamamı için kursun başlangıç tarihinden itibaren      
• 1.ay %20 oranında kesinti uygulanır.      
• 2.ay %30 oranında kesinti uygulanır.      
• 3.ay %50 oranında kesinti uygulanır.      
• 4.ay %75 oranında kesinti uygulanır.      
• 120 günden sonra para iadesi yapılmaz

• Kayıttan Kurs paketi ile birlikte gelen kitap setini de iade edebilir miyim?     
Canlı Kurs paketini satın aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde kullanmadığınız taktirde kitap setinizi de iade edebilirsiniz. (Kitaplar kopyalama ve kullanım durumundan dolayı 14 iş günü sonrasında kesinlikle iade edilemez) Ancak Süreli yayın olan Deneme sınavı paketi’nin ücret iadesi (uyguladığınız her deneme için 20 TL düşülerek) iade edilir.

4K VİDEO DERS PAKETLERİ İADE KOŞULLARI     
Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise; “6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Hatice Begüm

Taktikleeer 27.03.2024

Bu kampa geçen sene de katılmıştım. Berk hoca ve Volkan hoca harikaaa anlatıyor. Hızımızı artırmak için taktiklere ihtiyacımız var Msü sınavı sonrası ilaç gibi geldi.


Furkan Ö.

Kaçırılmayacak bir kamp 27.03.2024

Volkan hocanın Tyt matematiğe hakimiyeti ve müthiş enerjisi ile paragrafı fetheden adam Berk hoca ile çok güzel bir sene geçirdik. Bu kamp ile zirvede bırakacaklar. Kesinlikle kaçırmayın bir taktik=bir puannn


Elif Tokgöz

sınav öncesii son turlaarrr 20.04.2024

Arkadaşlar geçen sene 11. sınıfken de bu kampa katılmıştım gerçekten çok faydalı bir programdı özellikle Berk Hocamın taktikleriyle Türkçe netlerimi artırdım :))) Bekliyoruz Hocam!!!


Yaser Kutlu

soru çözümleri harika 16.03.2024

Berk ve Volkan Hocamın daha önce de soru çözüm kamplarına katılmıştım verdikleri taktiklerle soruları daha hızlı çözüyorum ve denemelerde süre sıkıntısı yaşamıyorum sınav öncesi bir tur daha katılmak faydalı olacak :))


Esma Candanoğlu

Eminim çok iyi geçecek! 22.04.2024

MSÜ sonrası moraller bozuk Berk ve Volkan Hocam son taktikleri verin de YKS de fulleyelim ümidimiz sizsiniz :)


Emre Arıcan

ŞAMPİYON geliyorrrr!!! 21.03.2024

Canım Volkan Hocamm matematik profesörü resmen verdiği taktikleri not alın arkadaşlarrr matematikte zorlanıyorsanız Volkan Hocamdan ders hiç dinlememişsiniz demektirr!!! Bekliyoruzzzz


Azra Akkoç

TAM PUAN 5 YILDIIZZZ 22.04.2024

Berk Hocamın ve Volkan Hocamın kampı olur da katılmam mıııı???? Emeğinize sağlık hocalarım daha önce de sizlerin soru çözüm derslerine katıldım ve denemelerdeki yükselişimin çoğunu sizin verdiğiniz taktiklere borçluyum bu sene o üniversiteye gidilecek!!


Cansu Çelik

Beklenilen kamp sonunda geldi yupppiiii 16.03.2024

Çok heyecanlıyım Berk hoca ve volkan hocadan öğreneceğimiz çok şey var sınava yakın bir tarihte olması çok güzel oldu


özge Büyük

Tamda ihtiyacım olan kamp 17.03.2024

Ne zamandır paragraf kısmındaki netlerimde düşme vardı bu kamp çok işime yarayacak heyecanla beklemediğim


çiğdem öz

sınav öncesi böyle bir müjde 21.03.2024

Her iki hocanında anlatımını daha önceden biliyorum sınavdan önce öğreticiliği yüksek olacağını düşünüyorum .


burcu parlak

sabırsızlıkla bekliyorummmm 25.03.2024

Msüden sınavından sonra paragraf yapamadığımı gördüm . Etkisinin olacağını ve toplayacağımı düşünüyorum tamda böyle bir kamp ararken puaneğitim yine bizleri yalnız bırakmamış teşekkürler puaneğitim


PARAGRAF VE PROBLEM KAMPI

PARAGRAF VE PROBLEM KAMPI
0,00 TL
15 Saat

Eğitimlerimizden Örnek Videolar

Türkçe I Cümle-Parça Oluşturma, Cümlede ve Parçada Sıralama 2023 19:15
2023 TYT Olasılık- Kombinasyon- Permütasyon 16:40
2023 TYT Paragraf- Anlatım Özellikleri 7:41
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz kursun, kurs detay sayfasında yer alan “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde web sitemiz ve Zoom uygulaması üzerinden belli saatler arasında eğitmenlerimizle öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları ve soru sorup, cevap alabildikleri bir formatta uygulanmaktadır. Ayrıca online eğitim satın alan öğrencilerimiz ders kayıtlarına, canlı ders bittikten sonra (2 saat içerisinde) ders izleme ekranında yer alan “Düzenlenmiş Kayıtlar” sekmesinden de vimeo ya yüklenen ders kayıtlarını izleyebilirler.

Offline Eğitim: Canlı derslerden sonra Çalışma Odasında, Kayıttan Eğitimler sekmesinde öğrencinin hesabına tanımlı eğitim tıklandığında karşımıza çıkan, canlı derslerin montajlanmış, izlenebilir halidir. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel “siz sorun biz cevaplayalım” Whatsapp kapalı gruplarında yer almazlar.

Eğitim videolarımız sadece puanegitim.com üzerinden sadece kullanıcı girişi yapılarak izlenebilmektedir. Öğrenci şifresinin bir başka kullanıcıya verilmesi ve kullanıcının sık sık farklı ip’lerden oturum açması durumunda öğrencinin hesabı askıya alınır. (!!ÖNEMLİ!!)

Puanegitim.com panelinde yer alan tüm videolar CYBRSEC4PI takip sistemi ile şifrelenmiştir. 3. parti bir yazılım ile dahi yasa dışı indirme veya ekran kaydı alma gibi durumlarda kullanıcı tespit edilerek yasal işlemler başlatılır.

puanegitim.com, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Açılan yeni gruplarımızın demo derslerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, Zoom masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz. Ardından puanegitim.com’a kayıtlı olduğunuz mail ve şifreniz ile derse katılabilirsiniz.

Sınava hazırlık sürecinde, ihtiyaç duyduğu her türlü konuda öğrencilerimize destek olacak rehberlik sistemidir. Her öğrencimize bir sınav koçu atanır.” 2023 CANLI TYT-AYT SAYISAL KURSU”na kayıtlı öğrencilerimiz, SINAV KOÇU ile 20 dakikadan oluşan 3 görüşme hakkına sahip olur.

Tam Paket eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine gönderilen denemelerin sonuçlarını sanal optik ile sistemimize yüklediklerinde Türkiye Geneli Sınav sonuçlarını görebilirler. Bu sonuçlara göre de öğrencilerimizin hangi ders, konu ve kazanımda ne kadar başarılı olduklarını analiz edebiliyoruz. Bu sayede özel olarak yapay zeka ile geliştirilmiş ve 200.000 adet yeni nesil soruyu barındıran sistemimiz “Kişiye Özel Dergi”leri oluşturur ve bir sonraki sayıda denemeler ile birlikte ücretsiz olarak kargolanmasını sağlar.

Çalışma odasında satın almış olduğunuz eğitim paketinin içine girin. Ders videolarını göreceksiniz. Her ders videsunun altında “Ödev Klasörü”nü göreceksiniz. O derse özel bir not/ödev varsa o sekmenin altında yer alır.

7/24 [email protected] a mail atarak ya da 9.00-21.30 saatleri arasında web sitemizin sağ altında yer alan CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve cep numaranız değiştirilemez. Cep numaranız değişti ise size ait olduğuna dair belge ile bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.

T.C. kimlik numaranız, e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

15:00’a kadar satın almış olduğunuz kitaplar stok durumunda sorun olmadığı sürece aynı gün kargoya verilir. Resmi tatil ve pazar günü kargo gönderimi yapılamamaktadır. Cumartesi günü ise saat 12.00’ye kadar kargonuz gönderilmektedir. Eğer bir canlı kurs paketi aldıysanız en geç dersler başlamadan bir hafta önce kargolarımız gönderilmektedir. Ayrıca paketiniz içerisinde deneme var ise. Periyodik olarak her deneme kitapçığı, adresinize ücretsiz olarak kargolanacaktır.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.

puanegitim.com veya anlaşmalı bir hesap üzerinden yapılan çekiliş sonucunda kazandığınız hizmet veya ürünlere sahip olmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:
1- [email protected]’a "Ad, soyad, cep telefonu" bilgilerinizi ve kazandığınız çekiliş detaylarınız mail atınız.
2- CANLI DESTEK'ten mail attığınıza dair bilgiyi paylaşınız.