Üye Girişi
0

2024 YKS DÖNEMİNDE PUAN EĞİTİM

Türkiye’nin öncü eğitim markası SINAV EĞİTİM KURUMLARI’na ait dijital eğitim platformu olan puan eğitim 100 Bin üzerinde üyesiyle Türkiye'nin en kapsamlı dijital YKS platformudur. Bu platformda 2024 YKS döneminde sizleri bekleyenleri ayrıntılı olarak göstermek istiyoruz;1- 1000 Saatin Üzerinde CANLI Eğitim (İster GÜNDÜZ İster AKŞAM Dersleri)   
Sınav gününe dek yıl boyu 1000 saatin üzerinde tüm branşlarda canlı eğitim alırsınız. Canlı derslerimiz ZOOM altyapısı ile verilmektedir. Öğrencimiz ders esnasında anlamadığı yerleri anında sorabilir veya tekrar anlatılmasını talep edebilir. Bu yönüyle Puan Eğitim’in fiziki kurstan tek farkı derslere katılımın akıllı cihazlar (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) üzerinden sağlanmasıdır. Ayrıca kendi durumunuza göre ister gündüz saatlerine denk gelen kurs programına ister akşam saatlerine denk gelen kurs programına katılabilirsiniz. Tercih sizindir.

2- 4K Kalite Stüdyo Çekimi Video Dersler   
Diğer birçok online eğitim platformunun aksine Puan Eğitim bir “CANLI” eğitim platformudur. Diğer eğitim platformları offline kayıttan eğitim videolarını ücretli olarak verirken, Puan Eğitim “4K Çift Kamera Stüdyo Çekimi Ders Videoları”nı kursa kayıtlı öğrencilerine canlı eğitim yanında hediye olarak vermektedir.

3- 1 Yıllık TAHTA Soru Çözüm Uygulaması Üyeliği Hediye   
TAHTA bir soru çözüm uygulamasıdır. 7 gün 24 saat her an çözemediğiniz sorunun fotoğrafını çekip göndererek alanında uzman öğretmenlerden anında çözüm alabilirsiniz. Bir eğitim-öğretim yılı boyunca “sınırsız soru çözüm paketi” Puan Eğitim öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak verilir. (TAHTA uygulamasını ayrı satın alacak olsaydınız ödemeniz gereken yıllık ücrete tahtaapp.com adresinden bakabilirsiniz).

4- Basılı Yayın Seti   
Puan Eğitim’de, Puan Yayınları ve Sınav Yayınları’nın MEB müfredatına tam uyumlu en güncel yayınları kullanılmaktadır. Öğrencimizin adresine Ağustos ayı içerisinde yeni dönem dersleri başlamadan hemen önce kargolanır (Paragraf Soru Bankası ve Problem Soru Bankası kitapları Kamp tarihlerinden hemen önce, Deneme Sınavları ise aylık olarak adresinize kargolanır).

5- Periyodik Deneme Sınavları   
Aylık deneme sınavlarımız fiziki olarak uygulanır. Her ay adresinize o ayın denemesi kargolanır ve belirtilen süre içerisinde çözülüp sisteme yüklenmesi öğrencimizden talep edilir. Sistemimize yüklenen deneme sınav sonuçlarınıza göre “kişiye özel kitap” oluşturularak gönderilir. Deneme sınavları öğrencimiz tarafından sisteme yüklenmez veya eksik yüklenirse kişiye özel kitap gönderilemez.

6- Kişiye Özel Kitap    
Sırasıyla girilen her üç deneme sınavı sonucunuza göre hazırlanır (TYT-AYT). Deneme sınavlarında doğru, yanlış ve boş bırakılan sorularınız yapay zeka ile değerlendirilir ve öğrencimizin tam seviyesine uygun bir soru bankası otomatik olarak oluşturulur. Düzenli deneme sınavına girmeyen (sisteme sonuçları yüklemeyen) öğrencilerimize kişiye özel kitap verilemeyecektir. Kişiye özel kitap hizmeti için ekstra bir ücret alınmamaktadır. Düzenli olarak deneme sınavlarına giren öğrencilerimize hediye niteliğindedir.

7- Genel Tekrar ve YKS Bitirme Kampları   
Eğitim-öğretim yılı içerisinde ek destek olarak yaptığımız derslerdir. Toplam 3000TL değerinde olan kamplarımız Puan Eğitim Canlı Ders Paketlerine kayıtlı öğrencilerimize ücretsizdir.    
Kamplarımız:   
• Paragraf Kampı   
• Problemler Kampı   
• Genel Tekrar ve Bitirme Kampı,   
• Yaz Kampı    
• Sınava Doğru Kampı

8- Kişiye Özel Sınav Koçluğu   
Puan Eğitim olarak sınav gününe kadar öğrencimizin ihtiyaç duyduğu her konuda yanındayız. Öğrencimiz, alanında uzman “Sınav Koçlarımız” ile görüşme talep ederek birebir rehberlik hizmeti alabilir. Kafanızı kurcalayan her türlü sorunuza ve sorunlarınıza çözüm bulacaklardır.

9- Veli Bilgilendirme Sistemi (İsteğe Bağlı)   
Veli bilgilendirme sistemimiz isteğe bağlıdır. Velimiz talep ederse öğrencimizin aylık olarak deneme sınav sonuçları, derse katılım durumları ve genel gelişimi raporlanır. Öğrencimizin üst üste derslere katılmadığı tespit edilirse talep beklenmeksizin veliye haber verilir.

10- Branş Özelinde Whatsapp Grupları   
Her branş özelinde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin bulunduğu özel Whatsapp gruplarında çözemediğiniz soruları sorabilir, aklınıza takılan konularda fikir alışverişi yapabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

11- Sınava Yönelik Rehberlik Dersleri, Meslek ve Üniversite Tanıtım Seminerleri   
Öğrencimizi asla boş bırakmıyoruz :). Yıl boyu her hafta CANLI YAYIN olarak düzenleyeceğimiz sınav yılında yapmamız gerekenler ve uzak durmamız gerekenlerle ilgili rehberlik seminerleri ve ayrıca alanında uzman meslek temsilcileri (avukat, doktor, yazılımcı, mimar vb.) ile meslek ve üniversite tanıtımları gerçekleştirilmektedir. Bu seminerlerde öğrencilerimiz akıllarına takılan tüm soruları sorabilecek ve uzman kişilerden cevaplar alacaklardır.